Banana Splash Slot

Wszyscy wiedzą, że banany są dla Ciebie dobre, ale są jeszcze lepsze dla Ciebie, gdy mogą wygrać mnóstwo nagród, tak jak w „Banana Splash” dla dorosłego członka biblioteki automatów Novomatic. Odwiedź Karaiby, gdzie banany smakują o wiele lepiej niż gdziekolwiek indziej na świecie, a także zapewniają wspaniałych przyjaciół, którzy mogą wygrać wiele smacznych nagród, w tym kokosy, melony i ananasy. Te karaibskie banany również uwielbiają szaleć przy każdej okazji i często zastępują swoich przyjaciół, abyś mógł wygrać, dostajesz więcej nagród, gdy możesz nawet wygrać duże nagrody Scatter i darmowe obroty podczas płatkowania w jednej z okolicznych kabin plażowych.

Banany mogą być superowocami - ale są również super fajne i pozwolą ci grać w zabawną grę na wielu laptopach oprócz szeregu telefonów komórkowych. Na Karaibach możesz obrócić już od 1 monety na obrót.

Going Bananas in Cabanas

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w swojej kabinie, patrząc, jak palmy kołyszą się łagodnie na wietrze i słuchasz szumu oceanu delikatnie uderzającego o brzeg - wszystko to sprawia, że ​​jest to idealne miejsce na polowanie na banana na tym zabawa pięć kratek z 3 rolkami!

Bananowy Łup

Owocowi przyjaciele w tej grze uwielbiają grać w karty, a oni pozwolą ci grać i wygrywać nagrody do 12 500 monet za znalezienie pasujących 9 do Asów. Zdobędziesz jeszcze większe nagrody za wybranie owocowych przyjaciół z maksymalnie 25 000 monet za orzechy kokosowe, do 40 000 monet za ananasy lub ponad 90 000 monet za banany.

Banany też lubią szaleć, oczywiście, jeśli zastąpią jakąkolwiek owocową linię wypłaty, podwoją pierwotną nagrodę - a także możesz wygrać do 150 000 monet za 4 melony i 1 banana na granej linii. Zawsze też należy zachować ostrożność w przypadku kabin plażowych, ponieważ są to symbole rozproszone w grze, a na pewno zapewni natychmiastowe nagrody i uruchomi bonus darmowych gier. Znajdź 5 rozproszonych cabanas, a na pewno otrzymasz natychmiastową wygraną w wysokości 45 000 monet, niemniej jednak potrzeba tylko 3 lub więcej, aby uruchomić bonus darmowych gier 15 darmowych gier, podczas którego wszystkie nagrody są potrojone. Więcej darmowych gier można również wznowić podczas początkowej premii, jeśli pojawi się więcej rozproszonych cabanas.

Splash-gustowne stawki

Kto nie lubi smakowitego banana, a banany nie są smaczniejsze od tych, to wspaniałe, że gra oferuje duży wybór zakładów na linię i linii, które można łączyć, aby zaspokoić wszystkie gusta. Najpierw zdecyduj się zagrać na 1, 3, 5, 7 lub 9 liniach, a następnie po prostu postaw od 1 do 100 monet na każdą linię, w zależności od budżetu. Pozwala to na minimalną stawkę tylko jednej monety na obrót, podczas gdy osoby o wysokich obrotach mogą obracać bębnami przy 900 monetach obrotu według ich serca.

Poważnie złuszczający

Z zabawnym motywem, mnóstwem wspaniałych nagród oraz niektórymi owocowymi grami bonusowymi - uważamy, że ten automat jest naprawdę świetny! Daj się ponieść emocjom w Casino Fantasia, jednym z naszych ulubionych kasyn z prawdziwymi dochodami do gier Novomatic.