Automaty Bananas Go Bahamas

Jeśli masz ochotę na owocowe małe wakacje, dlaczego nie polecisz do jednego z najpopularniejszych miejsc na Karaibach, aby spędzić trochę czasu z Billy Bananem i jego przyjaciółmi w „Bananas Go Bahamas”, automacie Novomatic na tropikalnych Bahamach. Zła wiadomość jest taka, że ​​Billy i jego przyjaciele zostali rozdzieleni - ale świetną wiadomością jest to, że możesz wygrać nagrody za znalezienie większości z nich, w tym Merv the Melon, Sally Strawberry, Pierre the Pineapple i Cheryl the Coconut. Istnieje również duża szansa, że ​​Billy przyzna niektóre dzikie bonusy, gdy je znajdziesz, podczas gdy są też rozproszone walizki i funkcja darmowej gry.

Przy odrobinie szczęścia możesz nawet odpocząć na plaży, gdzie możesz cieszyć się grą na automatach na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, a może wziąć Siestę i korzystać z laptopa. Dzięki spin-stawki już od 1 monety za spin - jest to nawet tańsze niż koktajl!

Piękne Bahamy

Billy i jego przyjaciele mają szczęście, ponieważ Bahamy to wszystko, co można sobie wyobrazić. Niebieskie niebo, błękitne morze, palmy i piaszczyste plaże - idealne na odrobinę owocowości!

Karaibska gotówka

Z nagrodami do zdobycia za znalezienie wszystkich przyjaciół Billy Bananas, mamy kilka wskazówek, gdzie prawdopodobnie ich znajdziesz. Cheryl Kokos uwielbia grać w bongosy z miejscowymi, a jeśli ją tam znajdziesz, możesz wygrać do 25 000 monet. Tymczasem Pierre Ananas uwielbia pływać w czystym, błękitnym oceanie, w którym zdobędzie do 40 000 monet za znalezienie go. Możesz także wygrać do 80 000 monet za znalezienie Sally Strawberry lub Merv the Melon, przy czym Sally najprawdopodobniej znajduje się podczas surfowania, podczas gdy Merv zwykle znajduje się w hamaku podczas snu.

Tymczasem Billy uwielbia szaleć, kiedy jest na wakacjach, i jeśli może wkroczyć do któregoś z jego przyjaciół, aby dostać cię do bardziej wygrywających linii wypłat - może bardzo dobrze. Kiedy to zrobi, może także podwoić oryginalną nagrodę. Poszukaj także walizek owocowych przyjaciół, ponieważ 3 lub więcej z nich uruchomi 45 darmowych gier, które można ponownie uruchomić podczas oryginalnych darmowych obrotów. Od 3 do 5 walizek zapewni również natychmiastową wygraną rozproszoną, a 5 nagrodzi 50 000 monet.

W kręgu

Billy Banana może wkroczyć w dziki obrót, ponieważ nie może znaleźć swoich przyjaciół - ale niewątpliwie nie musisz. Po prostu wybierz grę 1, 3, 5, 7 lub 9 liniami w dowolnym spinie, a następnie postaw zakład od 1 do 100 monet na każdej linii. To sprawia, że ​​minimalny zakład wynosi 1 monetę na obrót, a maksymalny zakład 900 monet na obrót.

Idź banany

Wyobraź sobie błękitne morze i piaszczystą plażę, a następnie idź i spróbuj wygrać te wielkie nagrody i bonusy, a może rzeczywiście możesz jechać - banany na Bahamach. Jeśli wolisz banany w domu, na pewno możesz to zrobić w Quasar w internetowym kasynie.