Blackjack Caribbean New

To automat online dla tych, którzy lubią ryzyko i dobrą grę. Jest to odmiana blackjacka z prostymi zasadami, ale z własną zapałem. Jego producentem jest firma Table. Karaibski automat Blackjack łączy klasyczną wydajność z oryginalnymi nowymi kształtami. Zwycięstwo zależy od intuicji i szczęścia gracza. Możesz grać w kasynie online za darmo, otrzymując bonusy i przyjemne wrażenia.

Po uruchomieniu gracz widzi trzy pola do gry i możesz wybrać, ile z nich użyć. W grze bierze się osiem talii po pięćdziesiąt dwie karty. Na początku rundy krupier i hazardzista otrzymują po dwie karty. Jeden z nich należy natychmiast otworzyć. Aby zdobyć dwadzieścia jeden punktów, gracz będzie musiał wylosować co najmniej trzy karty. Gracz idzie pierwszy, musi zdobyć więcej punktów niż rozdający, ale nie więcej niż 21. Po zakończeniu selekcji układ jest porównywany i wygrywa ten, który ma najwięcej punktów. Jeśli mają ten sam numer, dealer wygrywa.

Zawiera Blackjack Caribbean Nowość

W tej grze występują wszystkie zwykłe kombinacje. As ma tutaj tylko jedną wartość - jeden punkt. Wszystkie inne karty mają takie samo znaczenie jak w zwykłym blackjacku. As jest najniższą kartą. Najwyższą kombinacją jest ta złożona z asa i dwóch dziesiątek. Wygrywa, jeśli ktoś ma także dwadzieścia jeden punktów reprezentowanych przez inne karty. W przypadku gracza, który otrzyma taki zestaw, obowiązuje stosunek 3: 2. Jeśli krupier ma wyższą kombinację, zakład trafia do niego.

Kluczowe cechy:

  • brak aktywnych linii i rolek;
  • brak rundy bonusowej;
  • gra bez ryzyka;
  • bez żartów.

W gnieździe możesz użyć takiej techniki jak rozdzielenie: jeśli gracz otrzymał dwie karty o tej samej wartości nominalnej z początkowym układem, możesz go podzielić, a następnie runda zostanie rozegrana z dwóch układów jednocześnie. Zakłady w tym przypadku są podwojone jednocześnie. Istnieje również opcja zastosowania podwojenia - jeśli gracz podwoi swój zakład, ma prawo do jednego dodatkowego ruchu. Gra kończy się po przejściu ruchu, nie ma znaczenia, jaki jest wynik. Ostatnia atrakcja to ubezpieczenie (absolutorium). Możesz zabezpieczyć się przed utratą cenionego numeru 21 w krupierzu. Aby to zrobić, musisz wyznaczyć otwartą kartę z asem lub dziesiątką. Jeśli po tym w banku pojawi się sekwencja seniorów, gracz przegrywa główny zakład, ale otrzymuje wypłatę ubezpieczenia od 9 do 1. Wszystkie te funkcje są aktywowane za pomocą przycisków poniżej i po prawej stronie. Istnieje również przycisk powtarzania oferty.

W grze działają następujące parametry:

  • Minimalny zakład to 0,2 monety;
  • Maksymalny zakład - 50 monet;
  • Możesz wygrać maksymalnie 50 monet.

Istnieje również mobilny automat Karaibski Blackjack, ale nie będziesz mógł grać bez rejestracji - musisz podać swoje dane. Interfejs kasyna jest intuicyjny - pole jest niebieskie z oznaczeniami, w lewym dolnym rogu są żetony, a przyciski po prawej stronie. Pomaga poczuć się w prawdziwym kasynie.