Automat do gry o wampirach Blood Suckers

Zanurz się w tajemnicach ponurej fortecy dzięki automatowi Blood Suckers. Netent próbuje wymyślić różne tematy dla swoich maszyn. Tutaj spotkasz i będziesz walczył z podstępnymi wampirami, które żyją w starożytnym zamku od setek lat.

Netent stworzył maszynę online Blood Suckers

Dla tych, którzy nie chcą ryzykować, istnieje możliwość przejścia do kasyna online i wypróbowania wersji demo, w której będziesz grać za darmo na wirtualne pożyczki. Pomimo tego, że nie ma w nim możliwości wygrania prawdziwych pieniędzy, taka wersja nie staje się z tego mniej interesująca. Gra dotyczy wirtualnych pożyczek, więc nie można tutaj przegrać. Ta wersja nie różni się od zwykłej. Gniazdo Blood Suckers jest bardzo pięknie zdobione, w tle widać korytarze tajemniczego zamku, po którym wędrują wampiry. Maszyna oferuje szybką rozgrywkę.

Automat do gry Vampire World in Blood Suckers

Podobnie jak wiele innych maszyn Netent, możesz zobaczyć bonusy w automacie Blood Suckers. Jest symbol w postaci trumny i kołka z osiki. Jeśli spadnie na linię w trzech kawałkach, możesz dostać się do rundy bonusowej, w której musisz otworzyć trumny i zabić wampiry. Za każdego zabitego wampira wygrywa się, a jeśli trumna jest pusta, runda się kończy. Jak zdjęcia możesz zobaczyć:

  • woda święcona;
  • książka;
  • czosnek;
  • kusza;
  • wampiry.

Im starszy wampir, tym większy zysk. W sumie maszyna online zapewnia maksymalnie 25 linii, których liczbę można dostosować. Ponadto za pomocą strzałek dostosowuje się szybkość. Automat oferuje również darmowe spiny. Wystarczy złapać trzy lub więcej zdjęć z wizerunkiem wampira, a dostaniesz 15 darmowych obrotów, w których współczynnik wynosi trzy.

Dla tych, którzy chcą zacząć od właściwych gier, mobilny automat zapewnia możliwość gry za darmo. Zobacz tabelę wypłat, wypróbuj różne strategie, a następnie zastosuj wiedzę w praktyce, grając na prawdziwe pieniądze.