Automat do gry Legendary Book of Ra

Dla graczy, którzy od dawna znają automaty do gry, Book of Ra jest prawdopodobnie znanym automatem. Ten automat został stworzony przez Novomatic, który produkuje maszyny od ponad 25 lat. Book of Ra to automat do gier online, który jest zasłużony. Wraz z dzielnym odkrywcą podróżujesz do starożytnego Egiptu, aby znaleźć niezliczone bogactwa faraonów.

Book of Ra automatyczny online od Novomatic

Firma Novomatic słynie z tworzenia hitów, które od wielu lat odnoszą sukcesy. Chociaż automat Book of Ra nie może pochwalić się nowoczesną grafiką, znakomita jakość automatu, szybka rozgrywka i dobre rysowanie spełniły swoje zadanie, a tysiące graczy pokochało automat. Na automacie rzadko zdarza się wygrać, ale jeśli masz szczęście, możesz złapać pomnożenie do 5000 swojego zakładu. Gracze szczególnie lubią świetny bonus. Aby grać za darmo i bez rejestracji, skorzystaj ze specjalnego trybu demonstracyjnego, który pomaga lepiej poznać automaty.

Wejdź do kasyna online i szukaj skarbów dzięki automatowi Book of Ra

Wchodząc do automatu online Book of Ra, od razu zobaczysz, że jest pięknie ozdobiony różnymi hieroglifami. Ponieważ automat jest klasyczny, dostępnych jest tylko 9 linii, a każdy gracz będzie mógł dostosować wymaganą liczbę linii. Możesz grać do 9 lub możesz grać do 1. Premie tej maszyny są znane. Jest to specjalna runda, w której losowy symbol zaczyna rozszerzać się na rolkach. W takim przypadku luki są ignorowane, a wygrane są wydawane jako Rozproszenie. Istnieją również symbole tematyczne:

  • skarabeusz;
  • sarkofag;
  • Badacz
  • starożytny symbol;
  • książka.

Znak specjalny Book of Ra to książka, która może zastąpić resztę zdjęć. Ponadto w przypadku trzech książek zapewniony jest dostęp do bezpłatnych obrotów z losowym rozwijanym symbolem.

Przyjdź do kasyna online, aby grać za darmo w tym mobilnym automacie. Interesujące jest przetestowanie go pod kątem wirtualnych pożyczek bez żadnych wydatków.