Szalona gra na automatach Fruits

Dobra zabawa ze świeżymi owocami może być trudna, zwłaszcza gdy wokół nas jest tak wiele złych gadżetów, które pobudzają nasze apetyty i sprawiają, że obijamy się, gdy nie powinniśmy. Atronic Gaming pomoże jednak rozwiązać ten problem, ponieważ ich 5-bębnowy automat Crazy Fruits przywraca radość zdrowemu jedzeniu, a nie chodzi nam tylko o nagrodę pieniężną. Wstydź się za to.

Te owoce nie są tymi, które można znaleźć w lokalnym supermarkecie, są bezczelne i mają twarze wyrażające wiele emocji, co pomaga zaoferować dużą osobowość całej grze. Chociaż to samo dotyczy x2, 500 kredytów, które możesz wygrać.

Jedzenie dla przemyślenia

A w tym przypadku jedzenie za pieniądze. Aby rozpocząć grę, musisz dokładnie określić, ile linii wygranych chcesz zagrać - w sumie jest ich 20, jednak możesz zacząć od 1, jeśli jeszcze nie jesteś przyzwyczajony do mechaniki automatów. Jeśli jednak chcesz uzyskać maksymalne zwroty z postawionych zakładów, im więcej linii, tym lepiej. Ustawienie numeru jest łatwe dzięki dużemu czerwonemu przyciskowi z napisem „WYBIERZ LINIE”.

Oprócz tego możesz wybrać zakład, w który chcesz grać na wszystkich tych liniach, co czyni go bardzo przyjaznym dla użytkownika interfejsem - kto wiedział, że owoce mogą być tak miłe! Zakres wynosi od 0,01 do 50,00 kredytów, co czyni go dostępnym tytułem dla wszystkich do zrozumienia. Po tym wszystkim zdecydujesz, że nauczysz się swojego udziału we wszystkich rozgrywkach.

Wyraźnie istniała funkcja autoodtwarzania dla ludzi, którzy chcą odciąć środkowego człowieka i zabrać się do zabicia, przepraszam, mamy na myśli dobre świeże owoce. Gdy będziesz szczęśliwy, znajdź przycisk „START”, a rolki będą mogły ożywić i przedstawić Ci dziesiątki dziwacznie wyglądających owoców.

Dobre świeże owoce z Faces on Them

Ok, spójrzmy prawdzie w oczy, nie wszyscy z nas mogą chcieć jeść te owoce, więc powiedzenie, że to sprawiłoby, że zdrowe spożywanie posiłków byłoby przyjemniejsze, było drobnym kłamstwem z naszej strony, jednak zmieni sposób, w jaki patrzysz na owoce. I to jest to samo.

Grafika, jak widać, jest prosta i niezwykle podstawowa, z myślą, że nacisk kładziony jest na faktyczny proces grania, a nie na jego wygląd. Decydując się na osiągnięcie tego celu, Atronic stworzyli klasyczną wersję, która obecnie jest rzadko spotykana w automatach, dzięki czemu są przystosowani dla purystycznych użytkowników.

Wiele ikon to te, które można znaleźć w zestawie kart: K, J, A, Q, a im więcej zdjęć, tym większa wartość. Kiedy to się stanie, zobaczysz wiśnie, uśmiechnięte arbuzy, gorzkie cytryny, śliwki i pomidory, przy czym te ostatnie są dzikie. Ten owoc o dużych stopach znajdzie się na drugiej, trzeciej lub czwartej rolce i usunie inne ikony.

Jest też fajny koleś banan w plażowych spodniach i okularach przeciwsłonecznych, trzymający deskę surfingową: jest rozproszony, choć nie oczekuj, że wypłacą dużo pieniędzy, ponieważ nawet gdy znajdzie się ich pięć, zarobisz tylko 10,00 kredytów.

Potem pojawia się symbol bonusu, który ma tę samą nazwę, podczas gdy gra sama (bez niespodzianek); trzy z nich będą wymagały przejścia na inny ekran. Zasadniczo jest to gra ryzykowna, w której decydujesz się na kilka ukrytych piłek, niektóre z owocami z tyłu i inne, które są puste, mini poziom będzie trwał, dopóki nie natkniesz się na puste miejsce, a następnie się skończy. Każdy znaleziony kawałek świeżych owoców zapewni nagrody pieniężne w różnej wysokości.

Wybór zdrowej żywności to dobre jedzenie

Uważamy, że może to być jeden z lepszych automatów w stylu retro, które znajdziesz online: zawiera wiele funkcji, z których użytkownicy mogą korzystać, oraz zabawnie wyglądający motyw. To prawda, że ​​nie jest to zbyt imponujące pod względem estetycznym, ale zapewni rozrywkę przez cały czas. Największym problemem, jaki każdy może mieć, jest suma pieniędzy do zdobycia, 2 500 kredytów wydaje się dość małe.