Crazy Monkey Monkey Slot

Kasyna często używają klasycznych automatów, aby przyciągnąć graczy, którzy znają automaty od dłuższego czasu. Tak więc online maszyna Crazy Monkey od Igrosoft stała się bardzo popularna. Zabawna małpa szuka bananów w dżungli, a gracz musi jej pomóc i wygrać sporo pieniędzy.

Igrosoft Classic Crazy Monkey Mobilny automat

Igrosoft słynie z tworzenia automatów tematycznych, w których występuje bohater. Przejdź do kasyna online, aby poznać automat Crazy Monkey. Tutaj możesz zobaczyć zabawną małpę, która reaguje na to, co dzieje się w automacie. Jest to klasyczny automat, w którym nie ma nic skomplikowanego, obracasz szpulami, symbole pojawiają się na rolkach, możesz także złapać rundę bonusową.

Przejdź do mobilnego automatu Crazy Monkey i pomóż małpce złapać banany. W dolnym panelu znajduje się wiele przycisków, którymi można sterować. Na nich można zobaczyć:

  • regulacja liczby linii;
  • regulacja linii kredytowej;
  • podwojenie;
  • autospin;
  • tabela wypłat.

W sumie jest od 1 do 9 linii wypłat. W zależności od wybranej strategii gry możesz sam zdecydować, ile linii umieścić. Istnieją również symbole tematyczne i bonusy. Jak zdjęcia przedstawiają banany, lwy, maski, ananasy, węże, motyle. Jeśli złapiesz trzy małpy, otrzymasz bonusy. W nim przed tobą pojawia się 5 lin, do których musisz pociągnąć. W przypadku bananów wygrywasz, ale uważaj, ponieważ ciężki przedmiot może spaść na głowę małpy. Nawiasem mówiąc, jeśli grasz z dużą szybkością, możesz uzyskać ochronę głowy za jednym ciosem. Symbol z obrazem nazwy szczeliny daje maksymalne wzmocnienie, ale Wild nie działa na nią w postaci maski.

Ten mobilny automat zapewnia wygrane w obu kierunkach. Ponadto maska, która zastępuje zdjęcia, pomaga wygrywać linie. Aby zagrać za darmo, skorzystaj z wersji demo.