Dazzle Me automat od Netent

Netent zaprasza do skorzystania z jednego z najpopularniejszych automatów Dazzle Me. Tutaj możesz zanurzyć się w atmosferze jasnych wakacji wraz z jasnymi kamieniami i klasycznymi symbolami automatów. Automat Dazzle Me z grafiką wysokiej jakości, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim znawcom nowych produktów.

Dazzle Me slot

Dla tych, którzy dopiero zaczynają grać w kasynie online, powinieneś wiedzieć o automatach firmy Netent. Ta firma znajduje się w Szwecji i jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Automaty do gry tej firmy można zobaczyć w wielu kasynach. Bardzo interesujące jest granie w automaty za darmo i bez rejestracji ze względu na jasne rundy bonusowe. Dazzle Me natychmiast zaskakuje swoim niezwykłym kształtem. Tutaj pierwsze dwa bębny mają trzy symbole, trzeci i czwarty mają 4 symbole, a piąty ma pięć symboli. Szczelina wyróżnia się dobrym rysunkiem, a także efektami dźwiękowymi.

Wysokiej jakości nowoczesny automat Dazzle Me

Jak na zdjęciach w Dazzle Me, możesz zobaczyć następujące postacie:

  • kamienie szlachetne;
  • siódemki;
  • dzwony;
  • diamenty.

Nie ma sposobu, aby wybrać liczbę linii, ale można dostosować liczbę kredytów, które wkładasz na obrót. Czasami podczas gry może wypaść „dziki bęben”, czyli wypełnia się diamentami, co oznacza, że ​​wszystko pasuje do tych symboli. Bonusy obejmują również darmowe spiny. Jeśli złapiesz trzy obrazy z obrazem Free Spins, otrzymasz darmowe spiny, w których sąsiednie bębny zaczynają się synchronizować i spadają na nie te same symbole.

Ten mobilny automat jest odpowiedni dla tych, którzy mają dość prostych automatów, a teraz chcą czegoś nowego. Ciekawie będzie grać w tę automat online za darmo, ponieważ bardzo różni się od innych automatów. Wypróbuj automat w trybie demo, a następnie stawiaj prawdziwe zakłady.