Gniazdo morskie Dolphins Pearl

Chcesz udać się w niezapomnianą podróż? Teraz przejdź do Dolphins Pearl, którą stworzył Novomatic. Aby zagrać za darmo, przejdź do kasyna online i uruchom automat bez rejestracji. Aby to zrobić, istnieje specjalny tryb demonstracyjny, który pozwala każdemu zapoznać się z możliwościami maszyny.

Klasyczny automat Dolphins Pearl opowiada o delfinie

Automat do gry Dolphins Pearl opowiada o przygodach zabawnego delfina. Novomatic nieustannie stara się wymyślać nowe historie dla swoich maszyn. Ten automat online jest dość dynamiczny, ma szybką rozgrywkę. Pomimo tego, że nie ma wysokiej jakości grafiki, ładny rysunek sprawia, że ​​automat jest bardzo interesujący. Istnieją również dodatkowe funkcje, które sprawiają, że rozgrywka jest bardziej interesująca.

Uruchom automat Dolphins Pearl i wyrusz w podróż przez głębokie morze

Jeśli uruchomisz automat Dolphins Pearl w kasynie online, natychmiast zobaczysz, że istnieje specjalny panel, który pozwala kontrolować automat. W nim możesz dostosować liczbę linii, a także wartość zakładu na linię. W ten sposób możesz sam wybrać strategię gry. W tym automacie znajdują się bonusy. Jeśli złapiesz trzy muszle za pomocą pereł, maszyna da ci 15 darmowych spinów, w których wszystkie wygrane zostaną pomnożone trzy razy. Ponieważ automat jest poświęcony tematyce morskiej, symbole tutaj są odpowiednie:

  • delfin;
  • krab;
  • jeż;
  • jasne ryby;
  • muszla.

Złącza kart są używane jako zdjęcia młodsze. Szczególną rolę w automacie odgrywa specjalny symbol z delfinem. Nie tylko daje największą wygraną, ale może również zastępować zdjęcia, z wyjątkiem symbolu z powłoką. Ponadto, jeśli wejdzie na linię, to po prostu podwaja wygraną. W automacie jest także runda ryzyka, w której gracze mogą podwoić swoje pieniądze z 50-procentową szansą.

Zaleca się, aby najpierw spróbować zagrać za darmo, aby zapoznać się z funkcjami oferowanymi przez ten automat mobilny, a dopiero potem grać na prawdziwe pieniądze.