Automat do gry Elven Princess

Automat do gry Elven Princesses może poprowadzić Cię przez bajeczne lasy, aby znaleźć duże wygrane, a mieszkańcy lasu mogą. Ma 40 linii nagród i 5 rolek, których symbole są w 4 rzędach. Ten automat online pochodzi z serii Greentube od producenta Novomatic.

Internetowy automat do gier Elf ma żywą grafikę. Na 5 bębnach z 40 płatnymi liniami elf kontroluje stworzenia w lesie. Temat jest mistyczny, a pole do gry to zaczarowane krainy elfa, księżniczki, jednorożce, lisy, orły, magiczne grzyby i wszystkie karty do gry. Droga do bogactwa jest wybrukowana dzięki kombinacji 3 identycznych symboli na 1 z dostępnych linii.

Funkcje gry online

Ponieważ Wild jest leśną pięknością, która sama może budować łańcuchy i może pomóc w tworzeniu linii zwycięstwa, zmieniając inne postacie, słodkie mrugnięcia do graczy. Trzy rozproszenia jako krystaliczny region w dowolnym rogu pola mogą uruchomić funkcję bonusów. W tej rundzie możesz uzyskać 15 darmowych kół i trzykrotny mnożnik, który dotyczy każdej wygranej. Gra ma opcje hazardu - Hazard: każdy wygrywający obrót może dać ci 10 prawdopodobieństw od 50 do 50 (lub zmarnować aktualną wygraną lub pomnożyć ją przez dwa). Wystarczy nacisnąć przycisk, gdy piramidy migoczą. Trzy lub więcej symboli Kryształowej Kuli połączy darmowe spiny. Slot zapewnia 15 bezpłatnych połączeń, w ramach których wszelkie wygrane są automatycznie mnożone przez x3.

Darmowy obrót pozwala wygrać progresywnego jackpota w kasynach online, jeśli wyjdziesz całkowicie, aby uzyskać atrakcyjne bębny Wilds. Jednak aby wygrać wszystkie sposoby akumulowanych jackpotów, gra bez rejestracji jest konieczna w kategorii zakładów maksymalnych. Jeśli chcesz cieszyć się przyjemną rozrywką, nie ciągnij, po prostu podłącz ten automat i ciesz się czarującą grą.