Automat do gry Fairy Land 2

Ucieknij do magicznego świata Fairy Land 2, internetowego automatu wideo Belatry, w którym towarzyszysz żabkowemu przyjacielowi w przygodzie. W najbardziej niesamowitym otoczeniu skupisz się na wygraniu nagrody, obracając bębny, aby uzyskać natychmiastową gotówkę. Ale czy twój wymarzony krajobraz stanie się bardziej koszmarem? Oto przegląd Fairy Land 2 ze wszystkim, co chcesz wiedzieć.

Fantastyczny świat

Fairy Land 2 śledzi przygody wesołej żaby w innym wymiarze, który jest po prostu czarujący. Chociaż bębny zawierają wiele zwykłych symboli w całości na automatach do owoców, takich jak batoniki i Lucky 7, tło daje wrażenie, że grasz w sercu tajemniczej wróżki. Z zieloną trawą, liśćmi i roślinami, stawem i delikatnymi kwiatami rozrzuconymi po całym ekranie, nic dziwnego, że żaba jest szczęśliwa. Na bębnach znajdziesz także inne stworzenia, takie jak ślimak i motyl, co oznacza, że ​​twój płaz nie jest sam w tym alternatywnym wymiarze. W miarę postępów w grze musisz pomóc żabie, ale pozostaje pytanie, jakie nagrody czekają na ciebie po drodze?

Stwórz swoją fantazję

Kiedy będziesz gotowy, aby rozpocząć grę, musisz założyć zakład, zanim zaczniesz kręcić bębnami. W Fairy Land 2 jest pięć rolek, które są skonfigurowane w typowym układzie 5x3. Będziesz grał z maksymalnie dziewięcioma liniami wypłaty, ale to Ty decydujesz, ile z nich zamierzasz aktywować. Możesz wybrać grę z najwyższą możliwą szansą na wygraną lub możesz zmniejszyć liczbę aktywnych linii, jeśli wolisz stawiać niskie.

Możesz również zdecydować, za jaką kwotę chcesz postawić na linię. Minimalna kwota na linię to 1, a najwyższa to 25. Pamiętaj, że jest to kwota na linię, a nie pełna suma. Aby uzyskać łączny zakład, należy pomnożyć liczbę aktywnych linii przez zakład. Nie trzeba tego obliczać ręcznie (na szczęście!), Ponieważ automat wyświetla dokładnie to, co jest na linii na spin.

Tabela wypłat pokaże Ci, co musisz wygrać i ile prawdopodobnie będzie warta każda nagroda. Możesz rzucić okiem, klikając przycisk „informacje” na własnym panelu sterowania. Zwykle musisz zakręcić co najmniej trzy mecze, aby zgarnąć nagrodę, ale kwota, którą wygrasz, zależy od symbolu i wysokości zakładu. Możesz spróbować zwiększyć swoje wygrane, grając w grę podwójnego ryzyka. Jest to dostępne, jeśli wygrasz na bębnach.

Będziesz grał w kasynie w karty i zmierzysz się ze sprzedawcą. Jeśli Twoja karta jest wyższa od swojej, zdobędziesz podwójną nagrodę, a Twoje wygrane będą bezpieczne. Ale strzeż się! Jeśli karta krupiera jest większa od twojej, w takim przypadku Twoja nagroda skurczy się do zera i wrócisz do głównej gry z pustymi rękami. Czy to ryzyko, na które jesteś gotowy podjąć ...?

Rescue Your Frog

Oprócz szansy na wygranie nagród poprzez dopasowanie regularnych symboli, w Fairy Land 2 dostępna jest również innowacyjna funkcja bonusowa. Jeśli zakręcisz symbolami bonusowymi, odblokujesz ukrytą grę, a nawet jeśli może to oznaczać dla ciebie nagrody, dla twojego żabiego przyjaciela czeka niebezpieczeństwo. W funkcji bonusowej stara się stworzyć ją nietkniętą w poprzek stawu, ale będzie potrzebował twojej pomocy w umieszczeniu podkładek lilii przed sobą. Jeśli twój płaz kumpel wpadnie do wody w dowolnym momencie, gra premiowa się skończy i wrócisz do głównych bębnów.

Jeśli odniesiesz sukces i dotrzesz do brzegu, czeka Cię jeszcze więcej. Pomagając twojej żabie w bezpieczeństwie, wtedy (raczej niewdzięcznie!) Ukryje się przed tobą w krzakach. Uzbrojony w latarnię musisz znaleźć żabę, ale unikaj aligatorów! Jeśli zaświecisz światłem na aligatora, a nie na błędną żabę, Twoja runda bonusowa zostanie zakończona.

Antyki płazów

Fairy Land 2 od Belatra to dość zwodniczy tytuł, ponieważ pomimo niemal eterycznego wyglądu wymiaru, nie widać mitycznych skrzydlatych stworzeń. Zamiast tego będziesz podążał za losami żaby i miał nadzieję, że pomoże ci wygrać nagrody pieniężne! Pomysłowa gra i dobre wygrane sprawiają, że jest to świetna gra dla każdego, z kogo czerpać przyjemność.