Koktajl online świeżych owoców przez Igrosoft

Fruit Cocktail to automat online o tematyce owocowej firmy Igrosoft, w który można grać za darmo w NeonSlots. Ma 9 regulowanych linii wypłat, 5 rolek, 9 symboli, symbol Wild, który jest koktajlem, który może być używany jako zamiennik, Scatter, który jest truskawką, która uruchamia grę premiową i grę ryzykowną, w której musisz wybrać karta, która ma wyższą liczbę niż rozdający.

Gry bonusowe Fruit Cocktail

Jeśli 3 lub więcej symboli rozproszenia truskawki pojawi się gdziekolwiek na bębnach, uruchomią niezwykłą grę premiową. Liczba symboli, które uruchomiły grę premiową, da ci inną liczbę żyć w grze premiowej. 3 symbole dają 1 życie, 4 symbole dają 2 życia, a 5 symboli daje 3 życia.

Na nowym ekranie widać grę planszową z kwadratami wokół zewnętrznej krawędzi i trzema bębnami do gry w środku. Światło przemieszcza się przez kwadraty na zewnątrz, a szczelina obraca się w środkowym spinie. Kiedy światło przestanie się poruszać, a bębny przestaną się obracać, jeśli światło wylądowało na owocu, który jest taki sam jak jeden z owoców na bębnach, wygrasz mnożnik, który zostanie zastosowany do całkowitego zakładu, który został użyty wcześniej gra premiowa została uruchomiona. Dopóki światło się porusza, a ty lądujesz na placach owocowych, gra będzie kontynuowana, jednak za każdym razem, gdy wylądujesz na polu z napisem Wyjdź, stracisz życie. Gdy stracisz całe życie, gra premiowa się skończy i będziesz musiał wrócić do gry głównej.

Symbole i mnożniki

Zwycięską kombinacją w tym automacie o tematyce owocowej jest, gdy 3 lub więcej identycznych symboli wyląduje na sąsiednich bębnach, zaczynając od rolek skrajnie lewych lub prawych wzdłuż jednej z aktywnych linii wypłat. Istnieje 7 symboli, symbol Wild i Rozproszenie, które uruchamiają gry bonusowe, jak wspomniano powyżej. Mnożniki dla wszystkich symboli odnoszą się do kwoty zakładu i można je znaleźć w tabeli wypłat, gdzie zobaczysz, że logo gry ma najwyższy mnożnik x 5000.

Symbole specjalne

Symbol Rozproszenia to Truskawka, nie ma własnych mnożników, ale jeśli 3 lub więcej miejsc wyląduje gdziekolwiek na ekranie, aktywuje grę premiową

Gra ryzykowna

Po zdobyciu zwycięskiej kombinacji możesz wybrać hazard lub odebrać wygrane. Jeśli zdecydujesz się na hazard, kliknij przycisk zakładu, a otworzy się nowy ekran z 5 zakrytymi kartami. Pierwszą kartą jest karta krupiera, musisz wybrać jedną z czterech pozostałych kart, aby znaleźć tę, która ma wyższą liczbę / rangę. Jeśli się powiedzie, podwoisz swoje wygrane i przejdziesz do drugiej rundy, jeśli ci się nie powiedzie, stracisz swoje wygrane i powrócisz do głównej gry. Możesz odebrać swoją wygraną w dowolnym momencie, klikając przycisk Take Win.

Przyciski i elementy sterujące gniazda

Po otwarciu tej gry przez Igrosoft zobaczysz 3 pola u góry, które pokazują Twój całkowity zakład, liczbę linii wypłaty i saldo w kredytach. Poniżej zobaczysz kwotę zakładu na linię i nazwę Fruit Cocktail. Główny obszar gry ma 5 rolek z 3 symbolami na każdym, pod rolkami można zobaczyć Truskawkę unoszącą się w morzu obok góry lodowej, a po prawej ramkę z komunikatami takimi jak „zagraj od 1 do 225 kredytów”.

Panel sterowania znajduje się u dołu mięśnia brzucha i jest wyposażony w następujące przyciski:

  • Tabela wypłat - otwiera tabelę wypłat, która pokaże wszystkie mnożniki, opisuje grę niebezpieczną i rundy bonusowe
  • Przyciski Liczba linii są aklimatyzowane, aby wybrać 1, 3, pięć, 7 i 9 aktywnych linii wypłat.
  • Postaw jeden - każde kliknięcie podwaja zakład
  • Bet Max - wybiera maksymalną kwotę zakładu
  • Start / Skip / Take Win - obraca bębny jeden raz z obecną linią i ustawieniami zakładów i zbiera twoje wygrane bez uruchamiania gry z ryzykiem
  • Automatyczny start - automatycznie obraca rolki
  • W NeonSlots znajdziesz wiele internetowych gier, w które możesz grać za darmo bez pobierania.