Ghost Pirates to rewolucyjny automat wideo od NetEnt. Dzięki atrakcyjnej grafice i mrocznej, tajemniczej atmosferze ta darmowa wersja Ghost Pirates zapewnia graczom naprawdę wciągające wrażenia z gry. Ponadto gracze nie będą musieli martwić się bliskimi trafieniami. Automat pozwala graczom wygrać 243 sposoby, zamiast korzystać z ustawionych linii wypłat. Tak długo, jak symbole następują kolejno od lewej do prawej na dowolnej pozycji na bębnie, linia wygrywa. Ghost Pirates po prostu daje miłośnikom automatów coś innego do zabrania.

Aby postawić zakład, najpierw wybierz wartość monety w lewym dolnym rogu. Gracze mogą wybrać dowolną wartość już od 0 €. 01 do 0 €. 50 na rolkę. Ponieważ Ghost Pirates nie będą używać tradycyjnego systemu linii wypłat, gracze mogą uzyskać ogromną liczbę sposobów na znacznie mniej. Po wybraniu kwoty monety wybierz liczbę pełnych bębnów do gry (poziom zakładu). Tabela wypłat pokazuje, w jaki sposób każdy poziom zakładu oferuje graczom wygraną.

Zakręć albo za pomocą zielonego kółka ze strzałkami, albo za pomocą przycisku Max Bet, aby obrócić wszystkie pięć bębnów na wybranej ilości monet. Gdy kotwice, legendarni piraci i mistyczne skarby wypełniają bębny, prawdopodobnie zobaczysz ogromną liczbę wygranych w porównaniu do prawie wszystkich innych automatów. Awanturniczy motyw Ghost Pirates i unikalna konfiguracja sprawiają, że jest to miejsce warte sprawdzenia.

Gra

  • Wartość monety: wybierz nominał zakładu.
  • Poziom zakładu: wybierz liczbę pełnych bębnów do gry.
  • Przycisk zielonej strzałki: Zakręć rolkami przy wybranym zakładzie.
  • Maksymalny zakład: Zakręć w pełni wszystkimi pięcioma bębnami przy wybranym nominale monet.