Gnome Slot od Igrosoft

Gnome to automat online firmy Igrosoft, oparty na bajkach z 5 bębnami i 9 regulowanymi liniami wypłat. W neonslots możesz grać za darmo. com. Symbole specjalne w tej grze to symbol dziki i symbol bonusowy, który uruchamia dwupoziomową rundę bonusową. Ten automat on-line oferuje także grę z ryzykiem, w której możesz podwoić dowolną wygraną wygraną z wygranych kombinacji.

Gra bonusowa Gnome

Gra premiowa w tym automacie Igrosoft jest aktywowana po otrzymaniu trzech lub więcej symboli bonusowych reprezentowanych przez wagon w dowolnym miejscu na rolkach. Ta runda rozpoczyna się na nowym ekranie z 5 wagonami i krasnalem pod wagonami, celem gry jest zawsze wybór wagonów z diamentem w środku. Wybierz dokładnie, unikając odkładania się błota, aby dostać się na kolejny poziom. W tej rundzie znajduje się również parasol, który chroni gnoma przed błotem, jednak jest on dostępny tylko podczas gry na wysokich stawkach. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, uzyskasz dostęp do następnego poziomu Super Bonusu, w którym zobaczysz dwie skrzynie skarbów; wybierz najlepszy, aby otrzymać Super nagrodę.

Symbole i nagrody

Ten automat on-line ma 7 symboli tematycznych, które tworzą własne zwycięskie kombinacje z 3 identycznymi symbolami na aktywnej linii wypłaty, od lewej do prawej i odwrotnie, są też dwa specjalne symbole:

  • Symbol Wild to głowa gnoma, a także przyznawanie nagród za własne kombinacje, dodatkowo może zastępować inne symbole, z wyjątkiem wagonu, w celu tworzenia lub uzupełniania kombinacji
  • Symbolem bonusowym może być wagon, który chociaż nie będzie oferował swoich nagród, może zapewnić wykorzystanie dwupoziomowej rundy bonusowej, gdy 3 lub więcej symboli pojawi się w dowolnym miejscu na rolkach
  • Kliknij przycisk Pomoc, aby uzyskać dostęp do szczegółowych informacji na temat mnożników płatności dla każdej kombinacji symboli i wytycznych dla całej gry.

Gra Double or Nothing

Kiedy otrzymasz zwycięską kombinację w grze podstawowej, będziesz mógł pomnożyć swoje wygrane dwa lub więcej razy w grze ryzyka, klikając przycisk Zakład. Otworzy się ekran z pięcioma kartami do gry, czterema zakrytymi i jedną odkrytą, która należy do krupiera. Celem gry jest zawsze wybranie karty o wartości wyższej niż wartość karty krupiera, podwajając w ten sposób nagrodę i umożliwiając dalsze obstawianie, jeśli wybrana karta ma wartość niższą niż karta krupiera , gra się kończy, a nagroda przepada. Gra losowa nie jest dostępna, jeśli włączona jest funkcja automatycznego wirowania.

Panel sterowania gniazda Gnome

5-bębnowy automat do gier Gnome korzysta z prostego, ale eleganckiego panelu sterowania charakterystycznego dla wszystkich gier Igrosoft, z łatwymi w użyciu przyciskami umieszczonymi pod rolkami:

  • Przyciski linii obejmują: linię 1 linię, linię 3, linię, pięć linii 7 i linię 9, które służą do aktywacji odpowiadających im linii wypłat
  • AutoPlay, uruchamia tryb automatycznego wirowania, rolki obracają się ciągle, aż zostaną zatrzymane przez naciśnięcie tego samego przycisku
  • Start ustawia obracanie rolek
  • Zakład, zwiększa zakład na linię z każdym kliknięciem, kwota zakładu jest wyświetlana w lewym górnym rogu ekranu
  • Maksymalny zakład, ustawia najwyższy dostępny zakład za pomocą pojedynczego kliknięcia
  • Tabela wypłat, pokazuje tabelę wypłat z mnożnikami nagród dla kombinacji symboli, opis funkcji gry, zasady i bonusy

Okna informacyjne docierają do góry ekranu gry i pokazują całkowity zakład, liczbę aktywnych linii, status konta, ustawienia głośności i symbol, który aktywuje tryb pełnoekranowy. Dowiedz się więcej na temat grania w automaty internetowe i inne gry kasynowe online za darmo w neonslots. com.