Slot Guns N' Roses

Guns N 'Roses ™ to super zabawny automat, który przenosi serce i duszę rock and rolla na ekran. Jeśli lubisz elektryzujące gitarowe riffy i szansę na wygraną, z pewnością spodoba ci się kręcenie tego automatu raz po raz. Opracowany przez firmę NetEnt we współpracy z Bravado International Group, z dumą przedstawiamy legendarne hity uznanego zespołu hard rockowego Guns N 'Roses ™, aby rozbić swoje automaty.

Skoncentruj się na grze

W grze Guns N 'Roses ™ znajdziesz mnóstwo funkcji, których nie możesz przegapić. Posiada 3 rzędy i 5 rolek z łącznie 20 liniami wypłaty.

Grafika i dźwięk

Ta gra ma charakter hard rocka, który jest w pełnym rozkwicie, natychmiast wprawiając Cię w imprezowy nastrój podczas obracania tych automatów. Świetne hity Guns N 'Roses, takie jak Paradise City, November Rain, Sweet Child O' Mine i Welcome to the Jungle, grają w tle, nie pomożesz tylko gitarze powietrznej, gdy kręcisz kołem, by wygrać.

Zasady zakładów

Slot Guns N 'Roses ™ ma zakres monet, który zaczyna się od 0,1 i działa aż do 2,00. Wartości monet wynoszą od 0,01 do 0,1. Wartości są łatwe do ustawienia, ponieważ interfejs użytkownika pozwala graczom wybrać najlepsze z nich. Będąc grą o niskiej / średniej zmienności, możesz spodziewać się wielu małych zwycięstw. Innym ważnym czynnikiem w tej grze jest procent zwrotu z gracza (RTP), który wynosi 96. 98%.

Rozgrywka

Interfejs użytkownika tego gniazda wideo jest prosty i łatwy do zrozumienia dzięki elementom sterującym, które są intuicyjne w obsłudze, nawet dla początkujących. Został zaprojektowany, aby umożliwić graczom granie dla zabawy i pieniędzy. Tryb demonstracyjny pozwala wypróbować funkcje gry i zrozumieć je przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze. W ten sposób podejmiesz świadomą decyzję na podstawie faktów. Gra Guns N 'Roses ™ jest również dostępna na urządzenia mobilne, dzięki czemu możesz grać w dowolnym miejscu.

Podczas gry możesz wybrać ulubioną piosenkę z listy odtwarzania za pomocą opcji SET LIST. Możesz także zdecydować się na powtarzanie jednego uderzenia w trakcie gry. Jeśli wygrasz, tłum oszaleje, aby świętować, dzięki czemu wiedza stanie się po prostu elektryczna.

Ponowne obroty

Legendarne spiny, które są również uruchamiane losowo, oferują do 3 ponownych spinów. Nie tylko otrzymujesz Re-spiny, ale także Stacked Wilds na pierwszym lub drugim bębnie. Te Stacked Wilds utrzymują się wraz z pierwszym Re-spinem, gdy Stacked Wilds pojawiają się na bębnie 3. Kolejny Re-spin oferuje Stacked Wilds na bębnie 5, a po ostatecznym Re-spin będziesz mieć Stacked Wilds na bębnach 2 i 4.

Darmowe spiny

Tym, co odróżnia tę grę od zwykłych automatów, są jej specjalne symbole. Zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci dobrze się bawić podczas gry i zwiększyć prawdopodobieństwo wygrania dużej wygranej. Rozwijające się Dzikie mogą zastępować wszystkie symbole, jednak Apetyt na Dzikie Zniszczenie i Dzikie Overlay w Legend Spins i Encore Free Spins. Po wylądowaniu symbolu bonusowego możesz zakręcić kołem premiowym. Kręcąc tym kołem czujesz się tak, jakbyś grał w zupełnie nową grę, nawet jeśli jest to tylko na chwilę, ponieważ oferuje szansę na wygranie jednej z 3 dodatkowych funkcji, z których każda oferuje różne darmowe obroty. Wygrana Moneta daje Ci darmowe bisy Encore, natomiast Crowd Pleaser zawiera 3 poziomy, na których możesz zdobyć symbole Free Spin do 10 darmowych spinów.

Wniosek

Guns N 'Roses ™ Slot to wyjątkowy specjalny tytuł, który jest oddalony od wielu innych produktów na rynku. Dzięki ścieżce dźwiękowej zawierającej kilka największych dzieł Guns N 'Roses naprawdę z pewnością trafi w ręce melomanów. Wilds i Re-spins zwiększają emocje gry, przypieczętowując umowę, ponieważ dołącza do gwiazdorskiego składu wraz z innymi tytułami z serii NetEnt Rocks.