Island 2 Slot

Jest większy, lepszy i ma wiele zalet, od rosyjskiego dewelopera Igrosofta jest kontynuacją oryginalnej gry na automatach Island Island.

Co myślisz, kiedy słyszysz słowo „wyspa”? Czy wyobrażasz sobie piękne plaże, bezgraniczne słońce i łagodny dźwięk fal rozbijających się o linię brzegową? W zaskakującym wydaniu Wyspa 2 faktycznie odwraca się od takich zdjęć i zbliża się do długiego motywu typu John Silver, jeśli słony marynarz (który ma tylko trzy palce u stóp) odpoczywający na łodzi jest jakąkolwiek wskazówką.

Rozgrywka ma uroczą atmosferę retro i na pewno ma bardziej podstawowy wygląd, ale w rzeczywistości sprawia, że ​​jest to gra, którą można znaleźć na stronie internetowej kasyna około 2001 roku. To samo sprawia, że ​​Island 2 jest dość ujmujący tytuł w dzisiejszej pełnej akcji akcji. Poświadczenia są tam typowe, ale czy Island 2 ma wystarczającą umiejętność, aby całkowicie ją zintegrować w jednym zwięzłym pakiecie automatów?

8-bitowa błyskotliwość

Animacje gry i 8-bitowe klipy dźwiękowe są zdecydowanie retro - jeśli słyszysz efekty dźwiękowe tej gry bez kontekstu, prawdopodobnie założysz, że pochodzi ona ze starej gry NES. Oprawa graficzna jest prosta i pozbawiona jakiegokolwiek zbędnego stylu - przyciski menu na spodzie migają sekwencyjnie w kuszący wzór, który reklamuje czekające na ciebie bogactwa.

Menu jest ułożone intuicyjnie, a postacie na dole często można zobaczyć, wykonując różne zabawne animacje. Projekt graficzny jest dość prosty, aby się upewnić, jednak wielu osobom może się to podobać. Symbole na rolkach składają się ze standardowej taryfy żeglarskiej, w tym delfina, mew, e-maila w butelce i tym podobnych. Tło zawiera niewiele więcej niż nieskończoną przestrzeń wody.

Zaginiony na morzu

Z punktu widzenia rozgrywki Island 2 oferuje tylko dziewięć linii wypłat. To z pewnością nie jest problem, biorąc pod uwagę, że Wyspa 2 pozwala postawić do 25 monet na linię, co daje możliwość obstawienia do 225 monet na obrót! Co dziwne, nie można zmieniać nominałów monet - jest tylko jedna wartość, której nie można zmienić.

Na dole znajdują się przełączniki, które zmieniają liczbę aktywnych linii wypłat (dostępne tylko w liczbach nieparzystych), tabelę wypłat, ogólną grę w grze, a także wybór zakładu minimalnego lub maksymalnego za pomocą jednego kliknięcia. Najwyraźniej był dostępny automatyczny spinner i całkiem przyjemnie, nie chodzi tylko o dowolny punkt - obraca się, dopóki nie każesz mu się zatrzymać, oferując kontrolę rzadko spotykaną w innych grach na automatach wideo. W grze występują również symbole dzikie i rozproszone.

Wakacje na wyspie

Wyspa 2 nie ma progresywnego jackpota i możliwości wygrania darmowych spinów. Mimo to, bez zbędnego wyglądu, Island 2 oferuje całkiem sporo okazji do wygrania nagród.

Na początek jest szalony jackpot o wartości 5 000 monet - wystarczy wpaść w linię piątą „Wyspa! ”Symbole, aby wygrać! Po drugie, jest mnożnik wyniku. I wreszcie, gra oferuje dwie gry bonusowe. Pierwszy pojawia się za każdym razem, gdy wygrywasz - możesz wybierać spośród wielu kart, a jeśli łączna wartość twojej karty jest wyższa niż u krupiera, podwajaj wygraną. Uważaj jednak; tracisz wszystko, jeśli jest mniej.

Druga runda zostanie uruchomiona, jeśli zdobędziesz co najmniej trzy symbole wysp na dowolnych aktywnych liniach wypłaty. Marynarz odpoczywający na łodzi na dnie spróbuje popłynąć na wyspę na całej długości. Jeśli to zrobi, wygrasz dużą nagrodę. Ale jeśli wpadnie w pułapkę, nic nie wygrasz.

Odwrót na wyspie

Dzięki stylowi wizualnemu nawiązującemu do czasów formacyjnej fazy rozwoju Internetu i rozgrywce głębszej niż na pierwszy rzut oka Island 2 może zaskoczyć wszystkim, co oferuje. Interfejs jest bardzo łatwy w obsłudze, a gra nie zawiera wielu dziwnych sztuczek ani funkcji, które komplikują sprawy. Grając w tę grę, masz teorię, że twórcy chcieli powrócić do korzeni serii, dodając kilka stylów, aby stworzyć ją wyjątkową i interesującą.

Choć może nie wyglądać imponująco, Island 2 oferuje łatwą rozgrywkę i duże zakłady, które przypadną do gustu zarówno zwykłym, jak i zapalonym graczom. Jeśli szukasz czegoś nowego i interesującego do grania, wybierz Island 2 jako kolejną grę na automatach.