Slot Machine Joker Pro

jest futurystycznym i szybkim 10-liniowym automatem wideo zasilanym przez NetEnt. Oprócz nowoczesnego designu i ścieżki dźwiękowej w automacie internetowym znajdują się również dobrze znane diamentowe symbole, dzwonki, siódemki, szczęśliwe koniczyny i podkowy. Symbolem rozproszonym w grze jest kapelusz Jokera, a symbol wieloznaczny oznaczony jest słowem Dziki. Gracze mogą tutaj zagrać za darmo na automacie Joker Pro lub wybrać niektóre z wymienionych kasyn NetEnt, aby zagrać na automacie za prawdziwe pieniądze.

Przed obróceniem rolek automatu gracze powinni dostosować preferowany zakład. Podczas gdy na automacie znajduje się 10 stałych linii, gracze mogą klikać przyciski „Poziom”, aby wybrać poziom zakładu i „Wartość monety”, aby dostosować rozmiar monety. Minimalna wielkość monety wynosi od 0,2 do 100. Przycisk „Zakręć” uruchamia grę, „Gra automatyczna” obraca bębny na określoną liczbę razy nieprzerwanie, a dwukrotne kliknięcie „Max Bet” przekręci je przy największym dostępnym zakładzie.

Gdy więcej niż jeden rozprasza się na bębnach 2, 3 lub 4, uruchomiona zostanie specjalna funkcja gry o nazwie Joker Pro Re-Spins. W trakcie ponownych obrotów Jokera Pro rolki 1 i 5 zmieniają się w dzikie, a 3 pozycje Spot pojawiają się pośrodku bębnów 2, 3 i 4. Rozprasza, które wywołały ponowne obroty, zamieniają się w dzikie karty i przyklejają się do bębnów, podczas gdy kołowrotki ponownie się obracają.

Jeśli jeden lub więcej symboli dzikich wyląduje na bębnach w ramach funkcji J-Pro Pro Re-Spin, zostanie przyznany kolejny Joker Pro Re-Spin. Ponadto, jeśli 3 dzikie karty wylądują na pozycjach Spot, wygrana w Hot Spot w wysokości 1000 razy stawka zostanie przyznana, tym samym kończąc Joker Pro Re-Spins.

Gra

  • Poziom: Wybierz preferowany poziom zakładu.
  • Wartość monety: Wybierz rozmiar monety.
  • Obrót: Zainicjuj ogólną grę.
  • Autoodtwarzanie: obracaj rolkami kilka razy bez przerwy.
  • Zakład maksymalny: zakręć rolkami przy najwyższym dostępnym zakładzie.