Just Jewels Deluxe Automaty

Just Jewels Deluxe, napędzany przez Novomatic, to 5-bębnowy automat z 10 liniami wypłaty i dużą ilością złota, morzem diamentów i dużymi stosami gotówki. W przeciwieństwie do tego, co sugeruje tytuł, w tej grze jest o wiele więcej niż „tylko klejnoty”, w tym rozproszenia, dzicze i jackpot o wartości 50 000 monet, który jest większy niż wiele jackpotów dostępnych w niektórych progresywnych grach online.

Kamienie szlachetne, złoto i gotówka

Sztabki wideo Just Jewels zdobią złote sztabki, koronę, stosy gotówki, euro, kamienie ametystowe, zielone szmaragdy, czerwone rubiny i niebieskie szafiry. Wygląd tego automatu jest bardzo prosty, a jego układ przypomina old-schoolową grę lądową.

Ograniczone funkcje

W tej pokie online nie ma dzikich zwierząt, ale spotkasz scatterów (euro). Rozproszenia w tej grze nie uruchamiają żadnych rund bonusowych, ale otrzymasz wyższą wypłatę, gdy 3 lub więcej rozproszonych pojawi się gdziekolwiek na bębnach. Zdobądź 5 ikon rozproszenia i zarób 20,00. Najlepiej płatnym symbolem jest Korona; 5 z wypłaci 200 000 kredytów.

Dobre granice

Najmniejsza stawka oferowana w Just Jewels Deluxe wynosi 0,04 na linię. Obstawianie na wszystkich 10 liniach wygrywających od tego poziomu zakładu kosztuje 0,40. Przy maks. 10,00 kredytów na linię, maksymalny zakład jest wart 100. 00. Właśnie Jewels Deluxe, jest zatem świetną grą dla każdego niskiego -limit gracz wrzutowy, a także średni i wysoki gracz, którzy wolą stawiać duże zakłady na każdy obrót.

Bardzo mało automatu

Just Jewels Deluxe to automat o niskiej lub średniej zmienności z częstymi małymi wygranymi, ale duże wygrane są bardzo rzadkie. To prosty automat bez rund bonusowych, a czasami staje się tak prosty, że w rzeczywistości staje się trochę nudny. Więcej automatów do gier online z przygodami znajdziesz w Book of Ra Deluxe Novomatic lub w magicznym stylu Lucky Lady's Charm Deluxe.