Lord of the Ocean Slots

Lord of the Ocean od Novomatic to 5-bębnowy / 10-liniowy automat wrzutowy, skoncentrowany na mitologii greckiej połączony z motywem wodnym, który przynosi boga Posejdona, ojca Cceana. Ten automat ma klasyczny wygląd podobny do Księgi Ra, ale nie wygląda zbyt archaicznie.

Otchłań Neptuna

Lord or the Ocean zawiera kapryśny motyw podmorski. Kołowrotki są ustawione na pięknym niebieskim tle, a gra oferuje spokojną atmosferę, która zabierze graczy w przejażdżkę wewnątrz Nautilus na nieznane głębiny z kapitanem Nemo na czele. Zamiast skupiać się na florze i faunie podwodnego świata, spotkasz się z ciemniejszą reprezentacją, w której skarb i podwodna przygoda dosłownie wyciekają z ekranu.

Na bębnach spotkasz Syreny, Posejdona, Skrzynie Skarbów, Amulety inkrustowane Klejnotami i Bramę. Istnieją również klasyczne wartości kart pokerowych od 10 do Ace, które są podobne do kart używanych do gry w pokera z karaibskim pokerem.

Jackpot o wartości 50 000 monet

Pięć symboli Posejdona w linii podczas gry przy najwyższym zakładzie (100 monet) zapewni Ci najwyższą wypłatę w wysokości 50 000 monet, która jest jedną z największych jackpotów pokie z prawdziwymi pieniędzmi, na które z większym prawdopodobieństwem trafisz. Posejdon jest również dzikim symbolem w grze podstawowej i może zastępować inne symbole, oprócz Bramy, w celu ukończenia wygranych.

Darmowy bonus wirowania z rozwijanymi rolkami

Dziesięć darmowych spinów zostanie odblokowanych za pomocą określonego symbolu rozwijanego, który jest losowo wybierany tuż przed rozpoczęciem rundy darmowych spinów. Ostatecznie regularne wypłaty zostały przyznane po obrocie, specjalny symbol rozwijania rozszerzy się, aby objąć do 3 pozycji na bębnie, co często może być znacznie bardziej dochodowe niż przesuwanie dzikich ikon. Może to szybko wygenerować intratne wypłaty

Chłodny napój z wodą

Lord of the Ocean oferuje wystarczające szanse na wygraną, aby gracze mogli powrócić, ale może zaszkodzić dużemu sektorowi automatów online, ponieważ akcja jest niska. Ale jeśli chcesz tego rodzaju grę, możesz się nią cieszyć. Automaty do gry Stars Stars i klasyczny Reel King to inne popularne i polecane automaty przygodowe firmy Novomatic.