Lucky Drink Slot

Jeśli wpadanie do lokalnego pijaka jest Twoim pomysłem na zabawę, automat wideo online Belatra Lucky Drink może naprawdę ci się spodobać. Ciesz się atmosferą lokalnego pubu we własnym domu, obracając bębny i wygrywając natychmiastowe nagrody pieniężne online. Ale czy spodoba ci się Happy Hour, czy skończysz z pustym pubem? Oto przegląd Lucky Drink autorstwa Belatry ze wszystkim, co musisz wiedzieć.

Znajome ustawienie

Dla tych, którzy doświadczyli uroku lokalnego pubu, Lucky Drink będzie Ci strasznie znajomy!

Bez połysku i blasku dużej sieci nazwisk, Lucky Drink obejmuje wszystko, co jest tak pocieszające w małym pubie, w którym naprawdę można się zwinąć. Słabe oświetlenie w połączeniu z sapiącym mężczyzną staczającym się przy stole jadalnym idealnie nadaje się do wszystkich innych gier. Na rolkach znajdziesz asortyment zdjęć z pubów, od beczek whisky po zrzędliwego właściciela i bez wątpienia stereotypową barmankę! Jest też jedzenie, kiedy możesz się z nim zmierzyć, ale możesz być bardziej zainteresowany szklanką piwa ...

Gdy kręcisz bębnami, aby zagrać, pijany gość przy stole jadalnym dalej drży ze swojego drinka w krótkiej, ale wesołej animowanej sekwencji, która powtarza się w trakcie gry. Czy masz coś do zrobienia, aby uporać się z Lucky Drink i nadal pozostać do końca?

Przeglądać menu

Zanim zaczniesz grać w barze, przejrzyj menu i dowiedz się, jakie nagrody mogą być oferowane w przypadku wygranej. Aby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do tabeli wypłat; użyj przycisku „info” po prawej stronie panelu sterowania, aby to zrobić. Oprócz ukierunkowania oferowanych nagród i sposobu wygrania, tabela wypłat wyjaśnia również zasady bardziej szczegółowo. Niewielu programistów zawiera tego rodzaju informacje, więc jest to szczególnie idealne dla początkujących, którzy potrzebują trochę pomocy, aby śledzić grę.

Aby wygrać, musisz dopasować co najmniej trzy symbole, ale im więcej dopasujesz, tym większa może być Twoja nagroda. Nie wszystkie symbole są tego samego warte; beczka oferuje najwyższą nagrodę. Tabela wypłat ujawnia także specjalną grę premiową, którą możesz odblokować w przypadku zakręcenia odpowiednimi symbolami. Rozgrywka odbywa się bez dodatkowych kosztów i pozwala stawić czoła diabłu, wypełnionemu widłami, aby zdobyć dodatkowe nagrody. Oczywiście będziesz musiał stawić czoła kilku beczkom, jeśli chcesz pozbawić diabła jego nagrody, musisz wybrać właściwą.

Zrelaksuj się i graj

Znajome otoczenie pubu sprawi, że poczujesz się jak w domu, abyś mógł się zrelaksować i grać jak najlepiej. Istnieje pięć bębnów i łącznie 9 linii wypłat, chociaż możesz wybrać grę z mniejszą liczbą linii, jeśli chcesz. Przyciski na panelu umożliwiają zmienianie liczby aktywnych linii wypłat tak często, jak chcesz, więc jeśli chcesz obstawiać niższe stawki, może to być przydatna opcja.

Możesz nawet ustawić całkowitą kwotę, którą chcesz postawić na linię; minimalna to 1, a najwyższa to 25. Jest to wartość na linię i należy ją pomnożyć przez liczbę aktywnych linii wypłat, aby uzyskać pełny całkowity zakład. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny zakład, każdy obrót bębnów będzie kosztował 225, ale będziesz mieć największe szanse na wygraną.

Jeśli zdobędziesz wygraną na bębnach, będziesz mieć szansę na dalsze zwiększenie swojej nagrody poprzez skorzystanie z oferty gry podwójnej. Jest dostępny za każdym razem, gdy wygrywasz, ale jest to gra o wyższym ryzyku, bez gwarancji nagrody.

Jeśli zdecydujesz się to zaakceptować, będziesz wściekły w grze w karty w kasynie przeciwko krupierowi. Jeśli ci się powiedzie, podwoisz swoje nagrody pieniężne, ale jeśli przegrasz, wrócisz do głównej gry bez niczego! Czy odważysz się zaryzykować przeciwko dealerowi? Wybór nalezy do ciebie…

Boozy Fun

Lucky Drink by Belatra może być automatem online, który oferuje możliwość wygrania nagród pieniężnych na wiele sposobów. Funkcja bonusowa jest pomysłowa, a zwykli gracze docenią wysiłek włożony bezpośrednio w stworzenie kreatywnego motywu. Z pomocą dla początkujących w tabeli wypłat i dostępnymi dobrymi nagrodami, ten automat wideo jest dla każdego.