Lucky Haunter automat

Od zawsze popularnego zespołu programistów Igrosoft pochodzi Lucky Haunter, automat do gier wideo, który zdaje się odbywać w obskurnej tawernie wypełnionej wszystkimi pułapkami, które można znaleźć - tawerna, jedzenie i mnóstwo alkoholu.

Gra zachowuje miękki i prosty ręcznie rysowany trend, który jest znakiem ich prac (z wyjątkiem tej beczki 3D, co dziwne). Kolorowa paleta i dobrze zaprojektowany interfejs sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla potencjalnych graczy, a biorąc pod uwagę reputację Igrosoft w tworzeniu gier z ogromnymi jackpotami, które wydają się być kolejnym zwycięzcą.

Ale nie bądźmy tu przed sobą - w jaki sposób rozgrywka może się równać z ich ugruntowaną reputacją?

Hauntingly Beautiful

To jest zabawne; kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy nazwę „Lucky Haunter”, natychmiast rozważyliśmy postacie pokemonów typu ghost. Mówiąc to, nie spodziewaliśmy się gry wideo w stylu Pokemon, kiedy ją załadowaliśmy, jednak fakt, że nie obraca się wokół duchów jakiegokolwiek rodzaju, zszokował nas.

Zamiast tego wydaje się, że występuje w jakiejś tawernie. W tytule „Lucky” doszlibyśmy do wniosku, że miał być uważany za odzwierciedlenie tego, czego można się spodziewać podczas gry na automatach, jednak tak naprawdę wydaje się, że to nazwa fikcyjnej tawerny tej gry. występuje.

Wiele gier Igrosoft powstało w przeszłości, gdy hazard online był jeszcze w powijakach. Być może właśnie dlatego gry wyglądają na bardzo proste i nieco przestarzałe w porównaniu z nowszymi ofertami. Jednak proste animacje i prymitywne kontury sprawiają, że gra wydaje się urocza, nadając jej charakter retro w stylu lat 90.

Sama gra została stworzona bardzo dobrze, co nie jest zaskoczeniem, że Lucky Haunter organizował tak długo. Interfejs jest niezwykle łatwy w użyciu, a przycisk tabeli wypłat wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć na kilku prostych slajdach. Mimo wieku gry grafika jest tak czysta i wyraźna jak zawsze.

Test szczęścia

Podobnie jak w przypadku większości gier Igrosoft, dostępnych jest dziewięć linii wypłat. Nie obowiązują żadne nominały monet, można jednak postawić do 25 monet na jednej linii, skutecznie służąc temu samemu celowi (choć wymuszając podwyższoną minimalną cenę obrotu). Środkowe przyciski zmieniają liczbę linii wypłat w miejscu (tylko w liczbach nieparzystych), a prawy przycisk pozwala zainicjować obrót. Przycisk „podwójny” można aktywować tylko po otrzymaniu zwycięskiego obrotu, co wyjaśniono poniżej. W grze występują również symbole dzikie i rozproszone.

Poważnie, Igrosoft nie boi się grać w hardball, jeśli chodzi o jackpoty z nagrodami. Najniższy jackpot to 5000 monet, rozciągających się na 187 500 kredytów na absolutnie najdroższe obroty. Jackpot nie jest jednak progresywny i nie ma żadnych możliwości darmowego obrotu, które mogłyby sprawić, że zdobycie tego jackpota jest łatwym zadaniem. Igrosoft sprawia, że ​​płacisz - dosłownie - za wygrane obroty. Jest to szczególnie prawdziwe, biorąc pod uwagę fakt, że Igrosoft umożliwia dwukrotne zwiększenie lub wygraną przy każdym wygranym spinie. Sztuczność jest taka sama, jak we wszystkich innych automatach wideo - wybierasz spośród czterech kart, a jeśli łączna suma jest większa niż wartość krupiera, podwajasz po prostu swoją kartę. Jeśli odwrotność jest prawdziwa, tracisz wszystko.

Zamów kolejną rundę

Gra premiowa jest uruchamiana, gdy osiągniesz co najmniej trzy niebieskie symbole korka w dowolnym miejscu na rolkach. Możesz wybierać spośród wielu korków, pod którymi czekają różne nagrody bonusowe. Jeśli nie masz napisu „wyjdź”, przejdź do rundy Super Bonus. Masz szansę 50/50 na wygranie najwyższej nagrody w grze, jeśli wybierzesz talerz z pieczonym kurczakiem. W przypadku przegranej nadal będziesz otrzymywać naliczone wygrane.

Odświeżający Tipple

Dziwny, jak Lucky Haunter, prosty wygląd zaprzecza zawartemu w nim potencjałowi zwycięstwa. Ogromny potencjał wygranej gry uzupełnia dodatek „podwójnej rundy” lub „nic” za każdym razem, gdy wygrywasz, dając ryzykownym graczom pośród nas jeszcze więcej emocji, gdy chcesz zdobyć duży wynik. Nie można uznać za wiele linii wypłat, ale to nie powstrzymuje tej gry przed oferowaniem wielu innych sposobów na wzbogacenie jej.

Gry bonusowe dodają kolejną warstwę głębi do i tak już świetnej gry. Lucky Haunter to gra, która zapewnia wiele zainteresowań zarówno zwykłym, jak i zapalonym hazardzistom, którzy chętnie wracają po więcej.