Zagraj w Lucky Lady's Charm Deluxe!

Czy Lady Luck będzie Cię dziś świecić? Czy zdołasz zdobyć przychylność uroczej wróżki i otrzymać premię powodzenia, którą ona posiada? Tylko najbardziej dobroduszni, uczciwi i mężni gracze zostaną potraktowani przez bardzo poszukiwane luksusowe nagrody, które ma do zaoferowania, więc zachowaj swoje najlepsze zachowanie i możesz wygrać duże wygrane na 5 bębnach i 10 liniach wygranych w klasycznej grze Novomatic , Lucky Lady's Charm ™ Deluxe!

Chcesz poczuć się luksusowo w podróży? Pobierz aplikację UK i graj, gdy tylko nastrój cię zabierze! Wypłaty prawdziwych pieniędzy, jackpoty i wiele zabawnych automatów do gry - teraz na urządzeniu mobilnym! Postaw teraz swoje zakłady!

Lucky Lady to twój urok szczęścia!

Ale najpierw musisz ją oczarować, jeśli chcesz podwoić swoje wygrane! Ciesz się tym wróżkowym automatem na 5 bębnach z 10 liniami wypłat i szukaj mistycznej szklanej kuli i bogactw, które ujawnia każdemu, kto znajdzie trzy lub więcej i uruchomi funkcję darmowych gier!

Chcesz cieszyć się grami, które nie są automatami? Wybierz się do sekcji kasyna i usiądź przy jednym z naszych stołów - pokerze, bakaracie, blackjacku i nie tylko!

Jak grać w Lucky Lady's Charm ™ Deluxe

Lucky Lady's Charm Deluxe to 5-bębnowa i 10-liniowa gra automatowa firmy Novomatic, która zyskała dużą popularność dzięki ekspozycji w kasynach naziemnych. 15 darmowych spinów przyznaje się, gdy 3 lub więcej symboli Kryształowej Kuli pojawi się na bębnach, a wszystkie wygrane w grze fabularnej zostaną pomnożone.

Zagranie w ten uroczy automat Deluxe nie może być łatwiejsze! Po prostu wybierz kwotę, którą chcesz postawić na Lucky Lady's Charm ™ Deluxe i zakręć rolkami! Na co czekasz? Idź oczaruj naszą Szczęśliwą Damę, postaw zakład i zacznijmy!

Ta luksusowa gra jest oparta na urokach szczęścia, najszczęśliwszym z nich jest sama Lady Luck. Tylko dwa z tych symboli obok siebie na liniach wypłaty powodują wypłatę! Nie tylko płaci najwięcej, ale także Dzikie i PODWÓJNIE wszystkie wygrane, gdy zastępuje inne symbole (oprócz symbolu rozproszenia), tworząc zwycięskie kombinacje! Inne szczęśliwe symbole w tym automacie to: Biedronka, Stopa Królika, Podkowa, Koniczyna, Moneta i inne symbole kart - szczegółowe informacje na temat symboli i ich wartości można znaleźć w tabeli wypłat. Kolejnym ważnym symbolem w tej grze jest oczywiście Kryształowa Kula! Ten symbol oznacza rozproszenie i aktywuje funkcję bonusu darmowych obrotów za pomocą mnożnika!