Opis automatu The Money Game

Wśród automatów, które zdobyły największą sławę w kasynach online, warto wyróżnić automat na pieniądze. Nazwa maszyny została przetłumaczona na rosyjski jako „Gra pieniężna” lub „Gra pieniężna”. Fabuła gry: jest bohater, który nie myśli o żadnym innym życiu niż zarabianie pieniędzy.

Ta maszyna została stworzona przez renomowaną firmę Novomatic. Ta firma stworzyła wiele innych popularnych automatów do gier wykorzystujących technologię Gaminator. Ta technologia pozwala uzyskać duży procent wygranych. Od pewnego czasu wszystkie maszyny online, które dają duże wygrane, stały się znane jako gaminatory.
Maszyna ma szpule, na których wprowadza się różne symbole związane z pieniędzmi.
Zarządzanie:

 • aby rozpocząć obrót, kliknij przycisk „Start Stop Pick Up”;
 • aby pominąć animację obrotu, naciśnij ten przycisk ponownie;
 • aby rozpocząć automatyczną grę, kliknij przycisk „Autostart”;
 • aby przerwać automatyczną grę, ponownie naciśnij ten przycisk;
 • aby wybrać liczbę linii odtwarzania, naciśnij przycisk „Linie”;
 • aby otrzymywać płatności, kliknij przycisk „Płatności”;
 • aby dostosować stawkę, kliknij przyciski „Minimalna oferta” i „Maksymalna oferta”.

Niektóre odmiany maszyny mogą mieć sterowanie w języku angielskim. Gra ma etap ryzyka. Istnieje tak zwany tryb demo, który pozwala grać za darmo i bez rejestracji. Ten tryb jest odpowiedni dla tych, którzy nie lubią ryzykować pieniędzy, ale chcą się dobrze bawić. Ponadto ten tryb będzie interesujący dla tych, którzy chcą nauczyć się różnych strategii gry na automatach. Jednak prawdziwi gracze nie lubią grać za darmo.

Cechy automatu do gry Money

Dane techniczne:

 • liczba rolek wynosi pięć;
 • liczba linii wynosi dziewięć;
 • stawka maksymalna - dziewięćset kredytów na obrót;
 • największy współczynnik wynosi x9000;
 • procent wygranych - 97,76.

Bonusy

Mobilny automat ma specjalne funkcje, dzięki którym jest szczególnie atrakcyjny dla graczy. Te bonusy są realizowane za pomocą znaków specjalnych o specjalnych mocach:

Wild to bogaty człowiek z długimi, smukłymi antenami. Ten symbol może zastąpić inne, w związku z którymi gracz częściej otrzymuje wygrane. Ponadto postać ta podwaja szanse;
Rozproszenie - błyszcząca ikona amerykańskiego dolara. Jego wygląd nie jest związany z aktywnymi liniami, rozproszenie daje prawo do nadzwyczajnej wygranej. Jeśli gdzieś na ekranie pojawi się 1, 2, 4 lub 5 rozproszonych, możesz wygrać w wysokości odpowiednio 2, 5, 20 lub 500 postawionych zakładów.
Jeśli pojawią się trzy symbole Scatter, gracz otrzymuje bonus, prawo do piętnastu darmowych obrotów. W takim przypadku istotny jest ostatni postawiony zakład i określona liczba linii. Wypłaty w tych rotacjach są trzy razy większe. Jeśli podczas gry bonusowej ponownie pojawią się trzy skutery, bezpłatne spiny zostaną przedłużone.

Etap ryzyka

Każdy gracz, który otrzymał wygraną, ma prawo spróbować ją podwoić. Aby to zrobić, przejdź do etapu ryzyka i spróbuj odgadnąć kolor koloru ukrytej karty. Jeśli można było odgadnąć kolor, gracz otrzymuje podwójną wygraną, jeśli nie, to całkowicie go traci.