Automat do gry Gold III Faraona

Odkrywcy spędzili wieki próbując odkryć tajemnice starożytnych faraonów Egiptu i związanych z nimi grobowców. Teraz możesz dołączyć do nich i ograbić skarb dla siebie w grze Pharaoh's Gold III, nowej grze Novomatic, twórcy pierwszej gry o złoto Faraona.

Tak jak można się spodziewać po automacie wideo skupionym wokół starożytnego Egiptu, Twoim obowiązkiem jest znaleźć skarby, w tym chrząszcze z jadeitu, koty, złote ptaki, sfinksa i, oczywiście, piramidy. Następnie zamienisz te skarby na fantastyczne nagrody.

Ogólna gra zawiera również dwa symbole bonusowe, które zwiększają zabawę, w postaci dzikiego bonusu Sarkofag i bonusu za rozproszenie Wszechwidzącego Oka. Dodatkowo ukryte są darmowe gry czekające na wykopanie. Jeśli chodzi o to poważnie, bezpiecznie będzie stwierdzić, że Złoto III Faraona stanowi najbardziej bogate jak dotąd wydanie Novomatic. Obładowany złotem i mnóstwem innych rzeczy, oto powód, dla którego powinieneś spróbować zakręcić rolkami Gold III Faraona, jeśli masz szansę.

Podróż do grobowców

Już samo ładowanie Gold III faraona z pewnością zachwyci, ponieważ jest to gra, która zawiera cudownie inspirującą grafikę. Zdjęcia naprawdę pasują do tematu i nic nie wydaje się nie na miejscu, co jest problemem, z którym ostatnio borykały się inne gry Novomatic. Same bębny na automatach zawierają piramidy, uroki węża, hieroglify i typowe karty kredytowe o wartości 10 asów, których prawdopodobnie przyjedziesz, których możesz się spodziewać.

Uważaj na to, co leży poniżej

Istnieje wiele bajek i legend na temat klątwy faraona i strasznych rzeczy, które można znaleźć pod ziemią, w tym chrząszczy skarabeusza i kotów. Na szczęście w tej grze możesz spotkać jedną z nich tylko wtedy, gdy jest to urocza animacja, która celebruje twoje wygrane. Najważniejsze, co znajdziesz w tym grobie, to pięciobębnowa nagroda.

Tutaj znajdziesz dziewięć linii wypłat. Możesz wybrać tak mało, jak chcesz. Jeśli znudzi Ci się naciskanie przycisku wirowania, po prostu włącz funkcję autoodtwarzania, obserwując, jak rolki obracają się za Ciebie. Dzikim symbolem w Złotym III faraona jest głowa Tutanchamona. Ten symbol może zająć miejsce dowolnego innego symbolu na planszy i podwaja wygrane z dowolnej kombinacji, którą uzupełnia.

Przeciwdziałanie klątwie

Wszyscy inni chcą wygrać złoto faraona, która gra ma dla ciebie dobre nagrody. Wielkie wygrane obejmują 25 000 monet dla chrząszczy skarabeusza i kotów, 40 000 monet dla złotych ptaków i do 75 000 monet za uderzenie w piramidę lub sfinksa. Oczywiście głównym symbolem może być sarkofag. Nic nie może się równać z wygraną sarkofagów w wysokości 900 000 monet. Są w stanie wykorzystać moc faraona, aby zastąpić inny symbol i podwoić twoje wygrane.

Wszechwidzące Oko oczywiście zawsze patrzy. Warto też uważać z tego powodu. Mając wszechwidzące oko, możesz uruchamiać darmowe obroty, w których wygrywasz trzykrotnie swoją nagrodę i słodki bonus 450 000 monet.

W poszukiwaniu bogów

Kiedy wygrasz nagrodę w Faraon's Gold III, masz szansę albo odebrać wygraną, albo wejść w funkcję „Hazard”. Należy zauważyć, że ta funkcja uruchamia się po każdej wygranej według uznania gracza. Zaryzykowanie wygranych powoduje wyświetlenie ekranu w stylu pokera wideo, w którym podwajasz ciężko zarobione pieniądze, pokonując kartę krupiera. Zgadnij źle, a także stracisz ciężko zarobione pieniądze, ale zgadnij dobrze, a także możesz wybrać inną kartę. W sumie są cztery karty, co może czterokrotnie podwoić twoje ciężko zarobione pieniądze.

Właściwe połączenie podstawowego i bankructwa

Ponieważ gra jest wypełniona różnymi kombinacjami zakładów na linii wypłaty, można tutaj postawić wiele świetnych zakładów. Możesz wybrać do dziewięciu linii wypłat, jak wspomniano wcześniej, z zakładem od 1 do 100 monet, które dotyczą każdej linii. Zatem maksymalny zakład w tej grze to ogromne 900 monet; idealny do wysokich rolek. Tymczasem najniższy zakład to tylko 1 moneta, która będzie świetna dla początkujących. Mówiąc najprościej, nie trzeba gromadzić dużej ilości gotówki, aby sfinansować wyprawę do Złotego III Faraona, ponieważ zakłady rozpoczynają się tylko jedną monetą na obrót.

Błyszczące złoto faraona!

Ta gra jest prawdziwym luksusowym ulepszeniem już i tak wspaniałej serii automatów wideo, ponieważ Gold 3 firmy Pharoah rzeczywiście podnosi sprawy na nowy poziom. Lepsza grafika i lepsze nagrody sprawiają, że ta gra to prawdziwy klejnot, którego nie można pominąć.