Pirate 2 automat

Z zespołu Igrosoft wyłania się dość jednoznacznie nazwana automat do gier wideo Pirate. Pomimo lakonicznej nazwy, prezentacja tej gry jest naprawdę wspaniała, z bogatą scenerią w tle w połączeniu z jasną grafiką i czystą grafiką. W sumie sprawia, że ​​jest to gra, która przyciąga uwagę na pierwszy rzut oka.

Co więcej, gra reklamuje maksymalny zakład wynoszący 225 jednostek waluty, co bez wątpienia przyciągnie osoby szukające dużych zakładów. W połączeniu z ich zamiłowaniem do tworzenia gier z ogromnymi jackpotami, Pirate ma dość dobrą reputację do przewyższenia, więc jak Pirate zmierzy się z innymi staraniami Igrosofta?

Chodzenie po desce

Kto nie lubi dobrej pirackiej gry? Początkowo wydaje się, że ta gra ma wszystko, przerażających piratów, gromadę zdjęć i symboli, które oznaczają życie na pełnym morzu, oraz pirata z haczykowatą ręką, aby zakończyć iluzję żeglowania po odległych oceanach. Ogólna gra z pewnością wygląda wystarczająco uroczo - jasne kolory i wyraźna grafika skutecznie uzupełniają podany temat, a kreskówkowy sposób, w jaki gra została stworzona, nadaje jej uroczego klimatu Wind Waker.

Jak wspomniano wcześniej, Pirate wygląda praktycznie tak, jak można się spodziewać po automatach wideo o takiej nazwie. Symbole zawierają wybór przedmiotów, które wyszły prosto z Treasure Island, w tym parę kordelasów, map skarbów i skrzyń, armat i lunety.

Wolimy zauważyć, że częste stosowanie koloru żółtego wyróżnia się wyraźnie, gdy kontrastuje z ciemnoniebieskim odcieniem nocnego nieba w tle, dzięki czemu gra naprawdę „pop” wizualnie. Wygląd menu nie jest nieco taki sam jak w innych grach Igrosoft, ale ma ten sam intuicyjny i przyjazny dla użytkownika układ we wszystkich swoich automatach wideo.

Sterowanie statkiem

Podobnie jak w przypadku Igrosoft, Pirate ma w sumie dziewięć linii wygrywających, co brzmi tylko nisko, dopóki nie weźmie się pod uwagę, że można postawić komplet 25 monet na linię (stąd reklamowana maksymalna stawka 225 monet na obrót) . Nominałów monet nie można zmienić, co oznacza, że ​​jest to ich sposób na rozwiązanie tego faktu. Najbardziej lewy przycisk umożliwia dostęp do ekranów pomocy, a środkowe przyciski pozwalają zmienić liczbę aktywnych linii wypłat. Czerwone i niebieskie przyciski pozwalają postawić odpowiednio minimalną i maksymalną liczbę monet, a przycisk „start” pozwala zainicjować obrót, gdy jest gotowy. Naciśnij A, jeśli chcesz uruchomić automatyczne spiny.

Lokalizowanie ukrytych skarbów

Piratowi nie brakuje możliwości wygrania nagród, pomimo mniejszej liczby darmowych obrotów lub progresywnego jackpota. Podstawowy jackpot to ogromna suma 5 000 monet za jeden zakład monetowy - pomnóż go przez 225, a rozważasz oszałamiający sześciocyfrowy jackpot! Następnie weź pod uwagę mnożniki wygranych i obecną obecność symboli wieloznacznych i rozproszonych, a ponadto rozważasz poważny potencjał zarobkowy. Każdy wygrywający obrót pozwala podwoić stawkę lub nic - po prostu zgadnij kolor kości jako czerwony lub czarny. Osiągnij sukces i podwoj wszystko, co wygrasz. Zgadnij źle i stracisz wszystko. Jeśli to wszystko nie wystarczy, lśniąca gra premiowa!

Uważaj na czaszkę i skrzyżowane piszczele

Gra premiowa polega na uzyskaniu co najmniej trzech symboli skrzyni na aktywnych liniach wypłat. Polega na wybieraniu nagród z grupy pięciu skrzyń, z których niektóre zawierają nagrody, a inne tylko kości (kości zakończą rundę). Jeśli osiągniesz co najmniej trzy dodatkowe beczki na ekranie, uruchomisz drugą rundę bonusową gry, w której masz kolejną szansę na otwarcie beczki. Jeśli zdobędziesz klejnoty, wygrasz jackpot gry. Wybierz niepoprawnie, a nadal będziesz odchodzić z już ustalonymi zarobkami.

Skullduggery w najlepszym wydaniu!

Werdykt jest w toku, a Pirate się powiodło! Gra może nie oferować wszystkiego, ale zrekompensuje to ogromnymi jackpotami i głęboką, wciągającą rozgrywką. Igrosoft oferuje wiele szans na wygraną, a runda podwójna lub żadna z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto chce ryzykować. To prawda, że ​​ta gra nie jest ani grosza. Niemniej jednak musisz wydać gotówkę, aby wygrać pieniądze - Igrosoft projektuje swoje gry zgodnie z tą zasadą. Ale do cholery, nawet jeśli grasz w piłkę za dolara, spin nie jest taki zły. Pirate to gra, która nagradza ryzyko, ale nawet zwykły gracz zobaczy wiele powodów, aby powracać do gry wielokrotnie.