Automat do gry Resident

Od znanego rosyjskiego dewelopera Igrosoft pochodzi automat do gier Resident, automat do gier z II wojny światowej o eleganckim wyglądzie. Na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco ponury, jednak prosty, ale dobrze zaprojektowany interfejs i projekt, wraz z bogatą scenerią tła i użyciem jasnych kolorów, nadają mu efektowny wygląd.

Ogólnie rzecz biorąc, wyróżnia się z hordy innych automatów wideo, które bez wątpienia minąłeś przed kliknięciem tej. Projekt może być raczej formalny dla Igrosoftu, ale głębia i bogactwo rozgrywki w każdej z ich ofert nigdy nie zawodzi, ponieważ dużą bazę fanów mogą zweryfikować.

Najważniejsze pytanie brzmi: w jaki sposób gra Resident w porównaniu z eleganckim wyglądem?

Pistolety w pogotowiu

Mieszkaniec kroczy w znajomym kierunku, czerpiąc z motywu II wojny światowej, choć w wyjątkowo odkażony i lekceważony sposób. Gra nie obejmuje jawnie żadnej konkretnej strony konfliktu (w tym rosyjskiej), ale częste stosowanie szarości w palecie, a także tło w stylu industrialnym, nadaje tej grze odrębną tożsamość i poczucie własnej wartości.

Biorąc pod uwagę znaczącą rolę Rosji w II wojnie światowej, spodziewalibyśmy się bardziej prorosyjskiej postawy w odniesieniu do zastosowanej symboliki. Być może, uznając fakt, że takie rażące nacjonalistyczne pokazy zniechęcałyby zagranicznych widzów do gry, Igrosoft mądrze utrzymał zdjęcia bardziej ogólne.

Symbole zawierają szereg symboli związanych z wojskiem, takich jak nieśmiertelniki, medale, armaty artyleryjskie i maski przeciwgazowe. Poniżej znajduje się humorystycznie narysowany szpieg włamujący się do sejfu i fotografujący różne dokumenty - uważaliśmy, że kreskówkowy sposób, w jaki został narysowany, jest dość zabawny. Menu jest naprawdę tak czyste i intuicyjne w obsłudze, jak zawsze - Igrosoft projektuje gry tak, aby były idiotyczne i przyjazne dla użytkownika.

Odblokowanie rosyjskich bogactw

Resident zawiera maksymalny zakład wynoszący 225 monet, z pełną dziewięcioma liniami wypłaty. Nie można zmieniać nominałów monet, ale Igrosoft łagodzi tę niedogodność, pozwalając Ci postawić do 25 monet na linię. Dostajesz symbole rozproszone i dzikie (te pierwsze, które aktywują rundę bonusową), ale żadnych darmowych obrotów.

Poniżej możesz uzyskać dostęp do tabel wypłat i informacji pomocy, a także zmieniać liczbę aktywnych linii wypłat, zakręcać bębnami i aktywować automatyczne obracanie. Istnieje alternatywa do podwojenia, ale jest aktywowana tylko wtedy, gdy uzyskasz zwycięski spin (udokumentowane poniżej).

Podobnie jak w przypadku większości gier Igrosoft, nie ma progresywnego jackpota. Ale to proste, ponieważ dostajesz wszystkie inne rzeczy, w tym mnożnik wygranych! Resident daje ci maksymalną potencjalną wygraną wynoszącą 67 500 monet, przy minimalnej podstawowej wygranej wynoszącej 5 000! Jak wspomniano wcześniej, każdy zwycięski spin pozwala podwoić stawkę. Ale jest pewien haczyk - w przypadku przegranej nic nie dostaniesz. Ogólna gra polegała na wybraniu zakrytej karty i sprawdzeniu, czy wartość jest większa niż wartość krupiera. Ta świetna forma podejmowania ryzyka może być wykonana, gdy wygrywasz.

Umieść to wszystko w „linii”

Prawdziwa gra premiowa zostaje uruchomiona, gdy osiągniesz co najmniej trzy symbole bonusowe na aktywnych liniach wypłat. Masz możliwość wyboru spośród wielu różnych pojemników, z wyjątkiem jednego zawierającego nagrodę. Jeśli źle wybierzesz, runda się kończy. Ale jeśli kupisz je wszystkie bez otwierania skrzyni niewypał, przejdziesz do drugiej rundy bonusowej, w której masz 50% szans na wygranie jeszcze większych nagród. Nawet jeśli przegrasz dodatkową rundę bonusową, nadal będziesz odejść od wygranej.

Dla króla i kraju

Jeśli lubisz grać w gry Igrosoft, wiesz dokładnie, czego możesz się spodziewać podczas gry w Resident, aż do charakterystycznego stylu sztuki, rozgrywki oraz dodatkowych opcji / dodatków. Ogólna gra nie jest tak naprawdę innowacyjna, jeśli chodzi o ich normalną ofertę, ale nadal oferuje ogromne jackpoty, solidną rozgrywkę i urocze animacje, które fani Igrosoft pokochali i docenili.

Resident oferuje coś dla nas wszystkich - w ogólną grę można grać za uczciwą jednostkę waluty na obrót, ale zapaleni gracze i ryzykanci odkryją wiele, aby utrzymać ich zainteresowanie tutaj. Jeśli szukasz świetnej gry na automatach wideo, Resident nie zawiedzie Cię.