Rock Climber Slots

Gracze na automatach zazwyczaj nie boją się dobrego wyzwania ani epickiej, potencjalnie niebezpiecznej przygody. Gra, nad którą jesteśmy tutaj, oferuje tak naprawdę jedno i drugie.

Rock Climber to automat wideo Igrosoft, który pozwoli graczom wejść w ciężkie buty alpinisty. Największe wygrane leżą na szczycie najwyższej góry w regionie, a złe warunki pogodowe nie są usprawiedliwieniem do zatrzymania się. Jesteśmy tutaj, aby dać ci kilka wskazówek, aby upewnić się, że jesteś ustawiony we właściwy sposób, który może doprowadzić cię na szczyt. Poświęć chwilę, aby przeczytać nasz pełny przegląd Rock Climber, a będziesz gotowy, aby wyruszyć na własną przygodę w górach.

Przygotowanie do Wniebowstąpienia

Rock Climber koncentruje się na wspinaczce górskiej i trudnych warunkach. Aby wygrać główną wygraną, musisz pokonać te ekstremalne warunki. Sama gra wygląda jak oldschoolowy automat z metalową ramą i migającymi przyciskami poleceń. Same bębny są ustawione na skalistym i zamarzniętym zboczu góry. Wspinacz ma przerwę w bazie w dolnej części ekranu, rozgrzewając się blisko ognia. Rock Climber może nie mieć najbardziej imponującej grafiki w branży, jednak gra zawiera wystarczającą liczbę elementów, aby wprowadzić Cię w odpowiedni sposób na przygodę w pionie. Zobaczmy, jak zacząć, w następnej części naszej recenzji.

Jedyna ścieżka do Go Is Up

Gra w Rock Climber jest naprawdę bardzo intuicyjna. Programiści Igrosoft zadbali o to, aby polecenia były bardzo wyraźne i starannie zapakowane u dołu ekranu gry.

Matryca zawiera 5 rolek i maksymalnie 9 linii wypłat, co jest dość małą konfiguracją do gry wrzutowej. Twoje zadanie polega na upewnieniu się, że zwycięskie kombinacje symboli wylądują dokładnie na tych liniach wypłat, aby uruchomić nagrody pieniężne. Wypłaty są ustalane na podstawie zakładu i zdobytych symboli. Użyj przycisku zakładu, aby zmienić zakład i kliknij liczbę linii, na których zamierzasz postawić zakład przed zakręceniem bębnami. Za każdą wygraną na bębnach masz szansę zagrać w mini grę karcianą z krupierem. Wygraj, aby podwoić swoją nagrodę i albo zgarnąć nagrodę, albo iść dalej. Pamiętaj, że błędne przypuszczenie może cofnąć się o wiele i wyeliminować nawet twoją początkową nagrodę.

Dobry sprzęt jest kluczem

Menu symboli Rock Climber składa się w całości z odpowiednich ikon. Bez wypełniaczy, wszystko jest w przybliżeniu wspinaczki górskiej. Najczęstszymi i najmniej cennymi symbolami będą kilof, pomarańczowy wełniany kapelusz, ciężkie buty i zielony plecak. Z tymi symbolami twoje nagrody nie przekroczą 100 monet, więc miej oko na kurtkę zimową, namiot i płatek śniegu. Mogą dostarczać wypłaty do 5 000 monet jednocześnie.

Najcenniejsze zwycięskie kombinacje składają się z 5 identycznych symboli odpowiednio ustawionych na linii wypłaty, niemniej jednak nadal możesz wygenerować nagrody pieniężne za pomocą zaledwie 3 lub 4 takich samych symboli. Sprawdź menu w grze, aby zobaczyć wszystkie dostępne zwycięskie konfiguracje.

Tylko trochę doładowania, zanim dotrzesz na szczyt

Aby mieć pewność, że dotrzesz na szczyt żywych, programiści Igrosoft dodali kilka specjalnych symboli na bębnach, aby ci pomóc. Flaga jest dziką kartą w grze i może zastąpić wszystkie wspomniane wcześniej symbole, oprócz płatka śniegu. Same kombinacje flag mogą być warte nawet 2 000 monet, więc uważaj na ten mały pomarańczowy sztandar. Symbol liny to symbol bonusowy rozproszenia: wyląduj 3 lub więcej z nich w dowolnym miejscu na ekranie, aby zainicjować rundę bonusową Rock Climber. Pomóż wspinaczowi wybrać jedną z 5 różnych lin, aby dostać się na szczyt i zgarnąć dodatkowe nagrody po drodze. Omiń ciemną jaskinię i dotrzyj na szczyt góry, aby uzyskać niespodziankę.

Idealna gra dla ćpunów adrenaliny

Rock Climber to zarówno zabawa, jak i wyzwanie, idealna gra automat dla graczy, którzy szukają czegoś prostego, ale innego, z doskonałym wyzwaniem i dużymi wygranymi. Przestań się martwić odmrożeniami i ostrożnie wybieraj linę, jedna z nich doprowadzi Cię całkowicie do jackpota.