Automaty do gry Sea Hunter

Wsuń się w atmosferyczny kombinezon do nurkowania i przygotuj się na prawdziwy podmuch oceanu, gdy Sea Hunter od Play'n Go wyrusza w głęboką przygodę nurkową, w której pływasz obok wielu śliskich stworzeń, takich jak błazenki, płaszczki, ośmiornice i wieloryby.

Nie jest to jednak typowy element automatu internetowego z podwodnym motywem, który emanuje spokojem. Podczas gdy różne rodzaje życia morskiego pływają po dynamicznym tle, przemierzając górę skrzyń skarbów, które gromadziły się przez wraki statków przez lata, rozbrzmiewa bardzo funkowa ścieżka dźwiękowa, a kołowrotki zostały zakotwiczone między kilkoma armatami , które są umieszczone na mechanicznym kole pasowym, aby umożliwić im poruszanie się i opadanie, a migające światła i syreny sygnalizują, że zdobyłeś kolejne zwycięstwa w celu zwiększenia liczników mocy, zanim wybuchną cztery armaty, aby zapewnić dramatyczne zwycięstwa.

Zanurz się i baw się świetnie

Opracowany przy użyciu HTML5, podobnie jak wszystkie najnowsze wydania Play'n Go, w celu zapewnienia możliwości zanurzenia się i poszukiwania skarbów w głębinach oceanu za pomocą komputera stacjonarnego, smartfona lub tabletu bez dylematów kompatybilności, Sea Hunter to wideo z 3 rolkami automat, który oferuje wiele szybkich akcji i zawiera tylko 5 stałych linii wypłat.

Taka struktura oznacza, że ​​minimalna stawka przypadnie do gustu graczom z niskim limitem z mniejszymi bankrollami, ponieważ możesz zanurzyć palec u nogi w tych wodach i grać na prawdziwe pieniądze już od 0,05 kredytów, podczas gdy ci z was, którzy są pewni odnowienia z nowo odkryta fortuna może skorzystać z zakładu o maksymalnej wartości 100 000 kredytów.

Stworzenia morskie, które spotkasz, mogą wyglądać ładnie i przyjaźnie, ale nie popełnij błędu, automat wideo Sea Hunter jest wyjątkowo niestabilny, pomimo reklamowanego odsetka powrotów do gracza na poziomie 96. 63%, więc trzymaj kciuki za wiele kolejnych zwycięstw aby wybuchy tych armat!

Ocean pełen nagród

Masy skrzyń skarbów wypełnionych po brzegi klejnotami i złotymi monetami można zobaczyć w tle Sea Hunter, a szybki przegląd tabeli płac pokazuje, że na tych wodach czai się dziewięć różnych symboli - i żaden z nich to te nieznośne karty do gry! Do śliskich stworzeń, które będziesz miał nadzieję pływać na bębnach w grupach trzyosobowych, należą błazenki, skalary i ryby puchate, które są najmniej warte ze wszystkich.

Pływające w polu meduzy widzą, że zabezpieczysz 2x swój kołek, żółwie morskie szybujące w wodzie to widok warty 4x twój kołek, płaszczka mogła zabić „Łowcy krokodyli” Steve'a Irwina, ale nie stanowią dla ciebie żadnego zagrożenia w tym oceanie gdy dostarczają 6x twoją stawkę, ośmiornice rozkładające macki zarabiają 10 x twoją stawkę, a widok dużych wielorybów dodaje 15x do twojego salda. Podczas gdy większość automatów do gry w kasynie ma co najmniej dwa specjalne symbole, Sea Hunter kłóci się z tym trendem, włączając samotny. Ten dziki symbol jest reprezentowany przez podwodną kopalnię, która zapewnia wybuchowe zwycięstwa warte 25x twoją stawkę, i zastępują wszystkie inne symbole, które pomogą ci zgarnąć jeszcze więcej nagród.

Aktywuj ulepszenia armat

Wyładowanie materiałów wybuchowych będzie Twoim głównym celem podczas kręcenia bębnami tego darmowego automatu do gry Sea Hunter i odświeżające jest, aby po prostu wylądować kolejne zwycięskie kombinacje, aby aktywować te ulepszenia armat, zamiast wymagać skomplikowanej kombinacji specjalnych symboli. Do każdego z dział dołączone są liczniki, które zwiększają się o jeden przy każdym wygrywającym spinie, a następnie resetują się do zera przy następnym przegranym spinie, a Twoim celem jest zdobycie sześciu kolejnych zwycięstw, abyś mógł doświadczyć Mnożenia Moździerzy na czwartej sile - w górę.

Pierwsze wzmocnienie, które otrzymujesz, nosi nazwę Growth Gun i wchodzi w życie po dwóch zwycięstwach jeden za drugim, aby wybrać losowo symbol i ulepszyć pozostałe pasujące do następnego najwyższego symbolu na stole wypłat.

Lepsze strzały wchodzą w grę przy drugim doładowaniu. Dzieje się tak po czterech kolejnych zwycięstwach i widzi, jak działa strzelają do jednego losowo wybranego symbolu, zanim wszystkie instancje symbolu zamieniają się w Lepki Dziki, który pozostaje na miejscu przez respin, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej zwiększyć licznik. Po pięciu kolejnych zwycięstwach Dzikie Głowy wpływają na bębny, dodając od jednego do trzech symboli Dzikich do losowych pozycji, a sześć kolejnych zwycięstw zapewnia Mnożenie Moździerzy, które gwarantują Ci darmowy obrót, pomnożony nawet do 15x!

Dużo głębi

Podniosę ręce i przyznaję, że podobnie jak wielu innych graczy, automatycznie założyłem, że Sea Hunter byłby raczej prosty po usłyszeniu, że będzie to 3-bębnowy automat z zaledwie 5 liniami wygrywającymi, ale ja z przyjemnością muszę przyznać, że nie mogłem być dalej od prawdy.

Po zanurkowaniu pod powierzchnią i rozpoczęciu eksploracji oceanu szybko staje się jasne, że Play'n Go dostarczył wyjątkowy podwodny automat, który oferuje dużą głębokość. Widać wyraźnie, że ich twórczy zespół spędził niezliczone godziny na rozwijaniu tego podwodnego świata, ponieważ grafika jest wysublimowana, a dynamiczne tło ożywia stworzenia morskie. Ścieżka dźwiękowa tworzy ogromną intensywność, gdy modlisz się, aby rozległy się syreny i moc armat -ups są po prostu niesamowite - szczególnie Multiply Moździerze, które gwarantują, że powrócisz z fantastyczną zwielokrotnioną wygraną!