Sizzling Hot Slots

Sizzling Hot to automat do gier Novomatic, który ma pięć bębnów i pięć linii zabawy. Gra wraca do klasycznych gier z przeszłości, niosąc ze sobą kilka wybuchów nostalgii. Te tradycyjne automaty miały tylko dwie cechy charakterystyczne; trzy rolki i tradycyjne symbole, takie jak dobre świeże owoce, batony, siódemki i dzwony.

Gry takie jak Sizzling Hot mają po prostu wykorzystać te staromodne funkcje i zaktualizować je do współczesności dzięki 5-bębnowemu automatowi wideo, pozostając wiernym oryginalnemu formatowi. Czy jest to najnowszy wpis w serii „Hot” automatów do gier, czy ta gra odpowiada szerokiej gamie tytułów o podobnej tematyce, które pojawiły się wcześniej?

Gorący w dotyku

To, co czyni Sizzling Hot tak wyjątkowym, to fakt, że tak naprawdę nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nie ma dzikich symboli, nie ma bonusów darmowych obrotów i nie ma żadnych bonusów jakiegokolwiek rodzaju. Wszystko, co jest dostępne, to świetny automat wideo bez żadnych dodatków.

Sizzling Hot wykorzystuje konwencjonalne owoce, batony, gwiazdki i siódemki, których można się spodziewać w podobnej grze. W rzeczywistości ogólna gra jest bardzo podobna do innych gier Novomatic, takich jak na przykład Ultra Hot Slots, w kilku różnych aspektach, z tą główną różnicą, że „Ultra” ma 3 rolki, a „Sizzling” pięć.

Zbieranie z dobrego koszyka świeżych owoców

Dźwięki i grafika Sizzling Hot mogą być staromodne, ale linie wypłat i prędkość wirowania są nowoczesnymi elementami klasycznej gry. Są to funkcje, które nigdy nie będą wyświetlane w 3-bębnowym automacie po południu, co bez wątpienia. Sizzling Hot zapewnia mieszankę starych, nowych, klasycznych i elementów gry wideo, które naprawdę działają, aby utrzymać emocje. To, co potrafi Sizzling Hot, to połączenie kilku głównych elementów projektu w jednym i unikalnym pakiecie automatów internetowych.

Rozproszenie, które stoi sam

W tej grze wyraźnie można znaleźć jedną funkcję bonusową, a to premia za rozproszenie. Symbol gwiazdy działa tutaj, podczas gdy premia za rozproszenie tutaj, chociaż nie daje ci gry premiowej, nadal zapewni ci zdrową wypłatę, jeśli zdobędziesz jej wystarczającą liczbę. Zdobycie czterech symboli rozproszenia da ci 10-krotność zakładu, podczas gdy otrzymasz 50-krotny mnożnik za wylądowanie pięciu z nich. Jeśli chcesz wygrać główną wygraną, musisz wyrównać czerwone 7s.

Zdobywając pięć czerwonych siódemek z rzędu, grając przy maksymalnym zakładzie, otrzymujesz 1 000 x stawkę. Dzięki temu zakładowi otrzymasz 200x wygraną premiową za 4 punkty rozproszone. Wygranie łącznej wygranej jest bardziej prawdopodobne niż pojawienie się 5 scatterów.

Przyjazny dla wszystkich budżetów

Gra jest przyjazna dla wszystkich budżetów, co naprawdę dobrze pasuje do tytułu. Jeśli interesuje Cię gra z niskim limitem, najmniejszy zakład na aktywację wszystkich pięciu linii wypłaty to zaledwie pięć kredytów. Jeśli jesteś bardziej wymagającym graczem, który chce zaryzykować duży, maksymalny zakład to ogromny 1000 kredytów na pięcioliniowy obrót.

Trudno jest dokładnie zrozumieć, co oznacza kasyno internetowe, gdy mówią o limitach automatów do gier, więc upewnij się, że rozumiesz, co oznaczają i co robisz przed rozpoczęciem gry.

Pocieszająco tradycyjny

Ogólna gra korzysta ze standardowej konfiguracji Novomatic, z którą należy się zapoznać niezależnie od tego, co dzieje się na ekranie. Dolny element ekranu zawiera większość ważnych informacji związanych z rozgrywką, na przykład liczbę posiadanych kredytów i ostatnią wygraną.

Aktywuj linie wypłat, wybierając je i użyj liczb plus i minus, aby ustawić zakład. Kliknij przycisk Start, aby uruchomić kołowrotki lub uruchom funkcję autoodtwarzania, aby spojrzeć na kołowrotki, które same się obracają. Wreszcie jest przycisk „Gamble”. Ten przycisk można aktywować po wygraniu i przechodzi do gry premiowej, w której zgadujesz wraz z inną kartą, która pojawi się z talii. Zgadnij dobrze i podwoj swoje ciężko zarobione pieniądze, zgadnij, że źle, a także stracisz ciężko zarobione pieniądze.

Sizzling Hot podnosi temperaturę!

Jeśli potrzebujesz prostego automatu wideo z nowoczesnymi akcentami, to ten automat o niskiej lotności jest właśnie dla Ciebie. Niepokojące jest wyciągnięcie go z torby pod względem nostalgii, Sizzling Hot to klasyczne wydanie Novomatic, które naprawdę zapewnia niezapomniane i godne uwagi wrażenia w automatach internetowych.