Sizzling Hot Deluxe Slots

Sizzling Hot Deluxe to 5-bębnowa, 5-liniowa gra na automatach Novomatic, która oferuje nostalgiczny powrót do starych gier kasynowych, zwanych także klasycznymi automatami. Ponieważ jedynymi dwiema rzeczywistymi cechami klasycznego automatu są 3 bębny i tradycyjne symbole (najczęściej owoce, bary, 7s i dzwonki), automaty wideo online, takie jak Sizzling Hot Deluxe, starają się odtworzyć odbicie w czasie dla tych starych -szkolne gry, które rozpoczęły rewolucję automatów od gry, jednocześnie w dokładnie tym samym czasie, używając formatu 5-bębnowego automatu do łączenia przeszłości i teraźniejszości.

Koszyk na owoce

Symbole na rolkach Sizzling Hot Deluxe przedstawiają owoce i liczby, w tym arbuzy, wiśnie, winogrona, pomarańcze, cytryny, śliwki i czerwony 7. Wszystkie dźwięki i grafika są tradycyjne, ale szybkość i regulowane linie 20 linii są nowoczesne akcenty, których nie zobaczyłbyś w klasycznym 3-bębnowym bębnie. Sizzling Hot Deluxe, aż do losowego tytułu, z powodzeniem służy jako połączenie starego i nowego, klasycznego automatu i automatu wideo; Jednak ile z tych automatów naprawdę potrzebujemy? Ponieważ nie jest to jedyny, który jest praktycznie identyczny w temacie. „Ale jeśli klasyczny mit kasyn nadal się sprawdza, zawsze znajdzie się nowy gracz dla każdej gry na automatach w danym momencie.

Jedna cecha: rozproszenie

Symbol gwiazdy jest rozproszeniem gry i chociaż nie uruchamia rund bonusowych, nadal wypłaca przyzwoitą kwotę, o ile masz ich wystarczająco dużo na ekranie. Cztery rozproszenia spowodują 10-krotność zakładu; podczas gdy 5 scatter zastosuje do twojego zakładu mnożnik 50X.

Gracze mogą jednak odblokować dość wysokie wypłaty za pomocą tabeli wygranych Sizzling Hot Deluxe dla Red 7s. Pięć czerwonych 7 w linii przy maksymalnym obrocie zakładu będzie równa maksymalnie 1000-krotności zakładu (4 rozproszenia dają mnożnik 200X zakładu, co zdarza się częściej niż 5 rozproszonych).

Gra All-Limit

Ta gra oferuje ograniczony zakres budżetów dla graczy z niskim limitem z najmniejszym zakładem na wszystkich 5 liniach stałych o wartości 5 kredytów. Jednak w przypadku wysokich graczy Sizzling Hot Deluxe oferuje do 1000 kredytów na 5-liniowy spin. Jeśli chodzi o ograniczenia dotyczące automatów do gry, żargon używany przez niektóre kasyna może być często dość skomplikowany, i właśnie dlatego mamy dedykowaną stronę z często zadawanymi pytaniami na temat automatów do gry, aby pomóc w zrozumieniu wszystkiego.

Dolna linia

Jeśli szukasz prostego, klasycznego automatu z domieszką nowoczesnych funkcji, Sizzling Hot Deluxe to automat o niskiej lotności z regularnymi małymi wygranymi, które mogą Cię zainteresować. Inne automaty ze świeżymi owocami są również dostępne z gier Novomatic, takich jak Power Stars, ale jeśli automaty z owocami nie robią na tobie wrażenia, wybierz Just Jewels Deluxe.