Slot Vikings go Berzerk to automat wideo z 5 rolkami, 4 rzędami i 25 liniami wygiętymi od lewej do prawej. Ogólna gra ma cztery symbole Wikingów i cztery symbole Monet, które wygrywają, jeśli trzy lub więcej są ustawione w jednej linii na linii wypłaty.

Połączyliśmy najlepsze części oryginalnej gry z niesamowitymi ulepszeniami! Ilekroć wygrywasz w grze podstawowej z którymkolwiek z Wikingów, ich osobisty miernik gniewu wzrasta. Gdy licznik jest pełny, gra przechodzi w tryb Free Spins, w którym ten konkretny Wiking wchodzi w tryb Berzerk. To pozwala im zawsze pokonać syrenę i zmienić się w lepką dzicz aż do końca darmowych obrotów.

Za każdym razem, gdy trafisz na Free Spins, otrzymasz również losowy bonus: Ragnarök Free Spins, który wprowadza wszystkich 4 Wikingów w tryb Berzerk. Złota skrzynia skarbów może pojawić się na piątym bębnie i zapewnia znacznie większe bonusy niż zwykła skrzynia skarbów!

Vikings Go Berzerk to automat wideo zasilany oprogramowaniem Yggdrasil Gaming, który zawiera 5 rolek i 25 linii wypłat. Automaty do gry inspirowane są odważną cywilizacją wikingów z kołowrotkami ustawionymi na czerwonym tle żagla na tle czystego, błękitnego nieba na statku wikingów. Dołącz do tych odważnych wojowników, grając w automacie, lub odwiedź kasyna gier Yggdrasil, aby grać naprawdę.

Jak grać w Vikings Go Berzerk Slot

Przed wejściem na statek i udaniem się na tę przygodę zalecamy postawienie zakładów. Każdy automat ma swój własny, unikalny sposób. Oto, jak można to zrobić w tym przypadku.

Klikając wartość monety +/-, możesz ustawić rozmiar monet.

Maksymalny zakład służy do ustawienia maksymalnego dozwolonego zakładu i automatycznego obracania rolek przy tym zakładzie.

Spin uruchamia rolki po wybraniu zakładów.

Opcja autoodtwarzania służy do automatycznego obracania bębnów przez określoną liczbę razy.

Funkcje gniazd

Symbol dziki może zastąpić wszystkie symbole w grze, z wyjątkiem darmowych obrotów. Zastąpi symbol, który może dać najwyższą zwycięską kombinację płacąc od lewej.

Darmowe spiny

Symbol Free Spin to symbol rozproszenia w grze, a jeśli wylądujesz 3 lub więcej na bębnach, uruchomisz funkcję darmowych spinów. Liczba obrotów zależy od liczby wylądowanych symboli. Możesz wygrać 7, 14 lub 21 spinów plus bonus.

Zanim rozegrane zostaną darmowe spiny, jeden z bonusów zostanie Ci losowo przyznany. Należą do nich: wszyscy Wikingowie idą Berzerk, 1 Sticky Wild na losowej pozycji, losowy bęben Wild, od 1 do 3 darmowych spinów, 5 dodatkowych skrzyń skarbów i złote skrzynie skarbów.

Szał Wikingów

Wikingowie zbierają gniew za każdym razem, gdy wygrywasz na nich. Większa furia przyniesie większe wygrane. Kiedy miernik furii Wikinga się zapełni, przyzna ci 7 darmowych spinów, a ten wiking przejdzie w tryb Berzerk. Wiking w Berzerk zawsze wygrywa z Syreną w trybie Free Spins.

Skrzynia skarbów

Skrzynia skarbów zawsze ląduje na rolce 4. Zawiera 5 nagród, z których możesz wybrać 1. Skrzynia może wylądować zarówno w trybie Free Spins, jak iw grze podstawowej, jednak w Free Spins przyzna dużo wyższe nagrody. W trybie Free Spins możesz wygrać od 50 do 100 monet + 2-4 spiny, Wild Reel, dodatkowy dziki, a nawet 2 dodatkowe dziki.

Skrzynia Golden Treasure ląduje na bębnach 5. Zawiera 5 nagród i musisz wybrać 1. Skrzynia może wylądować zarówno w trybie podstawowym, jak i darmowych obrotów. Jedyną różnicą jest to, że w darmowych spinach przyzna wyższe nagrody. Możesz wygrać od 250-10000 monet + 2-4 darmowe spiny, Wild Reels lub 2 dodatkowe Wilds.

Streszczenie

Vikings Go Berzerk to coś więcej niż dobra seque i uważamy, że Yggdrasil Gaming naprawdę się prześcignął. Początkowo można by pomyśleć o wyrafinowanym automacie, jednak tak naprawdę jest on dość prosty i może być tym, co uwielbiamy. Weź pod uwagę, że jest to gniazdo o większej wariancji, z wygrywającym potencjałem, który może wzrosnąć do x4000 twojej stawki, ale może minąć trochę czasu, zanim to się stanie.